МЕНЮ


27 липень 2021 - 18:08

Електронні Художні книги: що вибрати для читання


Читання книг-хобі, яке занурює в світ, відвернений від звичної вам повсякденності. Під час знайомства з твором, можна піти від реального життя, перейнявшись співпереживанням і співчуттям до головних героїв.

Щоб не довелося шукати книги в паперовому форматі, можете завантажити їх електронну версію. Таку можливість надає користувачам PocketBook. У каталозі ви знайдете твори на будь-який смак і колір. Якщо не знаєте, з чого почати, варто розглянути ТОП 3 книги.


Що прочитати в першу чергу

Для захоплюючого читання можете вибрати наступні художні книги в електронному форматі:

  1. "Гора між нами". Унікальна історія двох людей, які змогли знайти своє справжнє кохання, борючись за виживання. У центрі уваги Ешлі Нокс, журналістка, і Бен Пейн, хірург. Вони опинилися в полоні снігової бурі, через яку скасували всі рейси. Так як ніхто з них не хотів спізнюватися на важливі для себе заходи, було прийнято рішення найняти невеликий приватний літак для перельоту. Однак, під час повітряної подорожі пілот помирає від серцевого нападу. Відбувається крах. Тепер два головних героя залишаються наодинці з засніженими горами. Чи зможуть вони вижити і до чого призведе таке знайомство-дізнаєтеся в процесі читання.
  2. "Острів спокою". Звичайний вечір для торгівельного центру і трьох підлітків, що знаходяться в ньому, не віщував нічого незвичайного. Одні-чекали кіно, інші-фліртували, треті — спостерігали. Однак, ситуація різко змінилася, коли з'явилися стрілки. Вісім хвилин кровопролиття для деяких виявилися вічністю. Книга розповість про те, як постраждалі і очевидці після побаченого вчилися жити заново.
  3. "Рудий на узбіччі". Історія оповідає про сорокарічного чоловіка, який є комп'ютерним експертом. Він веде розмірене, але досить обмежене життя. Однак, в один момент вся його стабільність руйнується. І це відбувається не тільки тому, що його покидає подруга. Найголовніше потрясіння полягає в тому, що на порозі будинку з'являється підліток. Він стверджує, що головний герой - його батько.

Якщо не знаєте, що почитати, обов'язково зверніть увагу на книги, згадані вище. Вони точно не залишать Вас байдужими, подарують багато вражень і емоцій. Завантажити електронні варіанти цих книг можете також на сайті Pocketbook. Вартість залежить від того твору, який ви виберете для читання. Тому даний момент вже уточнюйте в індивідуальному форматі.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.2851 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua