МЕНЮ


25 червень 2010 - 14:04

Його знають усі, він знає про всіх


Нині Сергій – уже бувалий міліціонер. Протягом майже семи років дільничний Зуєнко обслуговує південно-західний мікрорайон міста Олександрії, де проживає близько 13 тисяч чоловік. Його знає кожен житель цієї території, і він в курсі проблем та негараздів місцевих мешканців, адже щоденно доводиться розглядати людські звернення, заяви.

Як і кожному дільничному інспектору, Сергію Миколайовичу доводиться найчастіше реагувати на сімейні сварки, конфлікти між сусідами, розбиратися за заявами на самогонників та тих, хто вирощує мак. Та доводиться працювати і над розкриттям серйозних злочинних проявів – вбивств, розбоїв, пограбувань та крадіжок.

З початку нинішнього року на рахунку дільничного Зуєнка – більше десятка розкритих злочинів. А скільки їх було за всі роки служби, вже й не злічити.

Сергій Миколайович задоволений тим, як ставляться до питань охорони громадського порядку в органах місцевого самоврядування Олександрії. Наприклад, завдяки місцевій владі він має окремий відремонтований кабінет у приміщенні відділення міліції громадської безпеки № 2. Там дільничний Зуєнко і веде прийом.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41549 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua