МЕНЮ


1 серпень 2014 - 11:53

Кількість інспекцій зменшать в чотири рази


Витрати держбюджету України на утримання різноманітних інспекцій та контролюючих органів становлять понад 24 мільярди гривень на рік, у цих установах працюють тисячі людей. У той же час за рахунок хабарів щорічно виводиться в тінь майже 100 мільярдів гривень.

Про це йшлося днями на нараді у Кабміні під головуванням віце-прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, скликаній для обговорення питання скорочення кількості центральних органів виконавчої влади, що здійснюють державний нагляд (контроль) у відповідних сферах. За словами Гройсмана, зі 80 різноманітних інспекцій, контролюючих органів та департаментів контролю у міністерствах має залишитися не більше 20 контролюючих інстанцій. Кількість інспекцій, чисельність держслужбовців буде зменшено в чотири рази, відповідно скоротиться фінансування на ці потреби, пообіцяв віце-прем’єр. На цій же нараді оголошено про формування робочої групи з представників органів виконавчої влади, яка вже на початку наступного тижня має сформувати пропозиції щодо переліку тих функцій контролю, які необхідно здійснювати в найважливіших секторальних напрямках. "Під необхідні функції будемо формувати структуру, тобто кількість інспекцій, чисельність персоналу, фінансування", – підкреслив віце-прем’єр-міністр.

А незадовго до цієї наради Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк розпорядився на 70 відсотків скоротити витрати на утримання органів центральної виконавчої влади, які здійснюють контрольно-наглядові повноваження.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36351 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua