МЕНЮ


25 липень 2012 - 10:52

Кількість об'єктів по капітальному будівництву більша, ніж торік, у кілька разів


Нинішнього року Програмою інвестиційної діяльності Кіровограда на 2012 рік пердбачено виконати роботи на 113 обєктах, за І півріччя 2012 року погашена кредиторська заборгованість за 2011 рік по 23 об'єктам, розпочаті роботи - на 56 об'єктах, із них завершені роботи в межах бюджетного призначення - на 12 об'єктах. Про це повідомив під час апаратної наради у понеділок, що провів перший заступник міського голови Василь Дзядух, начальник управління капітального будівництва Віктор Ксеніч. За його словами, запланована кількість об’єктів, на яких передбачені капітальні роботи, більша, ніж торік, у кілька разів.

На фінансування цих робіт передбачено 24, 7 мільйона гривень, з них 7,4 мільйона гривень субвенції з державного бюджету. На перше липня отримано п’ять мільйонів гривень (чотири мільйони – з міського бюджету та майже мільйон – з державного).

Василь Ксеніч звернув увагу на проблеми, що виникають у ході виконання програми. Серед них – неритмічне фінансування робіт через органи казначейства. Тобто, з бюджету розвитку міського бюджету кошти підрядникам спрямовуються, однак на шляху до них на певний час «зависають» на рахунках казначейства через відсутність лімітів, що доводяться із Києва. Ще одна проблема пов’язана із фінансуванням робіт за рахунок державного бюджету. У програмі є ряд об’єктів, роботи на яких планувалося виконувати за рахунок співфінансування з міського та державного бюджетів, однак з державної казни кошти на деякі із них не надійшли, тож роботи навіть не починалися – у цьому немає сенсу, оскільки левова частка витрат мала лягти на державний бюджет.

Під час обговорення питання інвестиційної діяльності секретар міської ради Ігор Волков, зважаючи на досить значний перелік об’єктів інвестицій і щоб не допустити розпорошення коштів, звернув увагу на доцільність зосередження фінансових ресурсів на якісний капітальний ремонт на визначеній кількості таких об’єктів, за результатами постійного економічного аналізу. А Василь Дзядух наголосив на тому, що першочергову увагу слід приділити тим роботам, від яких залежить належна підготовка господарства міста до зими.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39935 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua