МЕНЮ


18 жовтень 2013 - 10:05

Кількість пожеж зменшилася


Основними причинами виникнення пожеж по області є:
- необережне поводження з вогнем (53 % від загальної кількості);
- порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення (7,1%);
- порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроустановок (22,3%).
29,2% всіх пожеж (252 випадки) виникли у приватних домоволодіннях та житлових будинках громадян.
Всі 48 зареєстрованих випадків загибелі людей на пожежах мали місце у житловому секторі.
Збитки від зазначених пожеж склали 4 млн. 356 тис. гривень.
У відповідності до чинного законодавства попередження виникнення пожеж та загибелі людей від них у житловому секторі здійснюється шляхом проведення агітаційно-пропагандистської роботи серед населення. З цією метою Управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій в області ведеться відповідна робота серед населення:
- з початку року з метою роз’яснення вимог правил пожежної безпеки у побуті спільно з представниками органів місцевого самоврядування проведено відпрацювання 415 сільських та селищних рад області (кількість охопленого населення становить – 24 827 осіб), результати розглянуті на 43 засіданнях районних рад з питань безпечної життєдіяльності населення та комісій з питань ТЕБ та НС. До проведення роз’яснювальної роботи долучаються священнослужителі культових установ. Окрім того, інспекторським складом проводяться виступи у трудових колективах, а також спільно із працівниками соціальних служб здійснюється роз’яснювальна робота під час рейдових перевірок приватного сектору, де проживають особи похилого віку.
- з метою недопущення пожеж та загибелі людей внаслідок недотримання вимог пожежної безпеки під час експлуатації опалювальних приладів, проводиться масово-роз’яснювальна робота: розміщуються постери соціальної реклами застерігаючого змісту на біл-бордах та сіті-лайтах області, розповсюджуються у місцях з масовим перебуванням людей листівки щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, широко використовуються можливості ЗМІ (телебачення, радіо, преса, інтернет).Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40485 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua