МЕНЮ


20 грудень 2013 - 17:08

Кількість проектів збільшилася


Міська влада здійснила актуалізацію кіровоградського розділу обласної програми "Центральний регіон-2015". У чому саме полягають зміни, що пропонується внести до програми, повідомила на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради заступник начальника управління економіки Аліна Пузакова.

Так, за її словами кіровоградський сегмент програми доповнений стратегічними завданнями. Серед них – розвиток кластеру машинобудування та створення індустріальних парків “Кіровоградський” і “Єлисаветградський”, проведення щорічної Всеукраїнської агропромислової виставки “АГРОЕКСПО”, розширення мережі амбулаторій загальної практики сімейної медицини, надання відомчого житла лікарям – молодим спеціалістам та забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, розвиток туристичної інфраструктури, реконструкція парку Перемоги, скверів Пушкіна, Космонавтів та скверу по вул. Шевченка, створення історико-архітектурного заповідника “Старий Єлисавет”, брендинг Кіровограда.

Додатково до програми включено 19 інвестиційних проектів на загальну суму 358,9 млн. грн. Серед них – створення нових виробничих потужностей на "Червоній зірці", "Гідросилі", будівництво чавуноливарного заводу, освоєння нових видів продукції на "Радії", реконструкція м’ясожирового цеху ТДВ "Ятрань" й так далі. Збільшилася кількість і соціальних проектів – зокрема, передбачена реконструкція центру соціальної реабілітації інвалідів з будівництвом триповерхової добудови з басейном та аквазони (ТОВ "Друкмаш-центр"), відкриття двох фітнес-центрів, будівництво спортивного центру з басейном на вулиці Індустріальній, відкриття двох соціальних магазинів та інші.

Усі зазаначені пропозиції з актуалізації обласної програми “Центральний регіон -2015” направлені до обласної державної адміністрації для узагальнення. Після прийняття програми обласною радою відповідні зміни будуть внесені до Програми розвитку Кіровограда до 2015 року.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38267 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua