МЕНЮ


26 вересень 2014 - 12:06

Кіровоград – моє рідне місто


Цими вихідними Кіровоград відзначав своє 260-річчя. День міста – одне з найулюбленіших свят кіровоградців, під час якого кожен з нас відчуває себе частиною великої родини.

Святкував Кіровоград скромно, але зі смаком. Цього дня проводилось чимало різноманітних заходів. На Театральній площі відбувся ІІІ Центрально-український музейно-туристичний фестиваль, де зібралися усі музейники області задля того, щоб презентувати туристичний потенціал свого району та допомогти українській армії, адже більшість гостей привезли з собою креативні доробки, що продавали відвідувачам фестивалю.

В Ковалівському парку були представлені всі найкращі зразки народного декоративно-прикладного мистецтва, проводилися конкурси, майстер-класи, відкриття виставок і концерти місцевих колективів і гуртів.

Традиційно в цей день у Ковалівському парку працював і Мобільний центр профорієнтації Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

Для дітей різних вікових категорій спеціалістами центру зайнятості проводилися різноманітні профорієнтаційні ігри та конкурси. Юнаки та дівчата середнього шкільного віку брали участь у вікторині “Знавці професій”. Зазвичай ігри не залишають нікого байдужим. Діти пізнають чимало нової інформації про світ професій, демонструють свої знання та мають можливість поміркувати і самостійно визначити, які саме здібності потрібні для тієї чи іншої професії, чи володіють вони такими якостями та ін.

Дошкільнята та учні молодших класів брали участь у конкурсі малюнків на асфальті "Кіровоград - моє рідне місто", старші дітлахи виготовляли паперові емблеми з українською символікою, складали пазли "Символи України", взяли участь у вікторині "Мій рідний край".

Зі старшокласниками проводилися профорієнтаційні бесіди, під час яких присутні отримали інформацію про світ професійної праці, вимоги та особливості сучасного ринку праці; ознайомилися з формулою вдалого професійного вибору. Крім того, дізналися про послуги, які надає служба зайнятості, її можливості щодо сприяння працевлаштуванню молоді. Ті, хто вже обрав професію, знайомились з мережею навчальних закладів Кіровоградської області.

Також усі бажаючі мали можливість оцінити свої професійні нахили за допомогою профорієнтаційних методик під час індивідуальних консультацій, за результатами яких кожна дитина отримала роздруковані результати та практичні і методичні рекомендації щодо вибору професії.

Велике зацікавлення дітей викликали кольоровий професійний гороскоп та орієнтир у світі професій, які були розміщені в консультаційному пункті. Завдяки ним діти дізнались про професійні рекомендації для свого знаку зодіаку та знаків своїх близьких і знайомих. Діти охоче переглядали папки з описами популярних професій та презентаційно-іміджеву продукцію. Загалом цього дня відвідало Мобільний центр профорієнтації Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості майже 400 дітей.

Такі форми роботи допомагають учням визначитися зі своїми уподобаннями та нахилами, обрати саме ту професію, яка дасть їм широкі можливості для професійного розвитку.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3945 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua