МЕНЮ


8 серпень 2003 - 15:13

КІРОВОГРАД НА ЧОРНОМУ МОРІ


Напередодні Дня Військово-Морського флоту України, який традиційно відзначається першого серпня, в гості до моряків завітали шефи з Кіровограда — перший заступник міського голови Олексій Романов та керуюча справами виконкому Віра Сухопарова. Приїхали також артисти і журналісти. Міська влада піднесла команді подарунки — телевізор, комп'ютер та іншу оргтехніку, бойлер, продукти харчування.

Особливий дарунок до свята — нову квартиру — отримав старший мічман корабля Григорій Стоноженко. Ключі йому вручив заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Євген Осадчий.

Ще одним, не менш приємним дарунком, став для моряків святковий концерт, який організувала агенція Анатолія Тітова "Скляний дім".

...Три доби прожили ми в каютах середньодесантного корабля "Кіровоград". Скуштували знамениті макарони по-флотськи. Матроське життя-буття відчули на собі. На Чорному морі нам, жителям міста на Інгулі, довелося проявляти свої мало не акробатичні здібності. Коли підіймалися на палубу по металевій драбині, коли спускалися крутими сходами вниз — у кубрик. Не завжди все у нас виходило. Свідчення цьому — синці.

Від імені екіпажу командир СДК "Кіровоград" Роман Гладкий та командир дивізіону Юрій Степаненко щиро подякували гостям за допомогу та підтримку, яка сьогодні, коли флот переживає складний етап реформування, потрібні, як ніколи. Вони висловили сподівання, що шефські (і особливо дружні) зв'язки тезок — міста і корабля — триватимуть ще дуже довго.

Людмила Зайцева

Читайте також:

ВМС. Спасибі від моряків. Середній десантний корабель "Кіровоград"Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38535 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua