МЕНЮ


28 грудень 2012 - 16:01

Кіровоград очима дітей


Днями у приміщенні Кіровоградської міської ради підбили підсумки конкурсу відеофільмів творчої молоді "Моє креативне місто" й нагородили переможців.

Метою проведення конкурсу, зазначила начальник міського управління освіти Лариса Костенко, було прищеплення учням любові до рідного міста, виховання патріотизму, а девізом заходу став вислів "Місто шанує минуле і з надією дивиться в майбутнє". У конкурсі взяли участь учні гімназії № 9, Кіровоградського колегіуму, ЗОШ №№ 24, 26, 34 та педагогічного ліцею.

На врочистій церемонії підбиття підсумків та нагородження було відзначено відеофільми, які відповідали умовам і вимогам конкурсу. За рішенням членів журі, найкращим визнано фільм, створений учнями гімназії № 9. У номінації "Найкраще втілення ідеї конкурсу мультимедійними засобами" переміг Іван Макаренко, учень 10-го класу ЗОШ № 24. Грамоту за найкраще висвітлення історії міста мультимедійними засобами отримав колектив учнів ЗОШ № 34. За оригінальність сюжету відеофільму та майстерність нагороджено також Володимира Вященка, заступника директора з навчально-виховної роботи педагогічного ліцею. Лариса Костенко вручила учасникам і переможцям конкурсу грамоти й пам’ятні подарунки.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37451 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua