МЕНЮ


1 березень 2013 - 14:32

Кіровоград - перший в освітянському рейтингу області


В обласному рейтингу розвитку освітньої галузі за 2012 рік, за інформацією департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА, Кіровоград посів перше місце.

Як розповіла на прес-конференції начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко, оцінювання відбувалося за багатьма напрямками – дошкільна, позашкільна освіта, охоплення навчанням дітей шкільного віку, робота з обдарованими учнями в науково-дослідницькому напрямку, комп’ютеризація закладів освіти, виконання обласних програм "Шкільний автобус" та "Шкільна парта", дотримання безпеки життєдіяльності дітей, комунальне забезпечення закладів освіти, виконання норм харчування, сумарна оцінка діяльності відділів, управлінь освіти РДА, міськвиконкомів й таке інше.

За кожним із напрямків спеціалісти департаменту склали таблиці, дані з яких було узагальнено в підсумковій таблиці, повідомила Лариса Костенко. І в результаті Кіровоград за розвитком освіти посів загальне перше місце. Правда, по окремих напрямках обласний центр – десь у середині таблиці, але при цьому слід врахувати недосконалість системи складання рейтингу. Скажімо, при визначенні рівня комп’ютеризації, за яким Кіровоград посів тринадцяте місце, було взято до уваги співвідношення кількості комп’ютерів до числа учнів, але не звернено уваги на саму кількість комп’ютерів; щодо виконання програми "Шкільна парта" (11 місце відповідно) взято до уваги не кількість придбаних парт, а лише відсоткове виконання програми; не звернено уваги щодо Кіровограда на те, що частково кошти за торішнє харчування школярів постачальники продуктів отримали вже нинішнього року, а дані про це не увійшли до рейтингу виконання норм харчування за 2012 рік. Разом з тим об’єктивним є показник щодо недостатнього розвитку в обласному центрі еколого-натуралістичного, туристично-краєзнавчого напрямків позашкільної освіти, й над цим слід працювати, наголосила Лариса Костенко.

Загалом же, обласний рейтинг розвитку освітньої галузі за 2012 рік (з ним у вигляді таблиць можна ознайомитися га сторінці департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА на сайті Кіровоградської ОДА), підсумувала очільник міського управління освіти, засвідчив, що освітянська галузь обласного центру розвивається й загалом задовольняє потреби дітей та вимоги їхніх батьків.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40766 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua