МЕНЮ


16 вересень 2014 - 11:47

Кіровоград продовжує приймати переселенців


За словами Сергія Коваленка, 82 особи проживає у гуртожитку технічного університету. 20 сімей знімають житло у готелі «Турист» за зниженою ціною (33 гривні за добу). Близько десяти людей похилого віку мешкають у Кіровоградському психоневрологічному інтернаті.
Частина переселенців розміщується у родичів та знайомих. Міська влада вирішує нагальні соціально-побутові вимушених переселенців. Значну допомогу надаєть управління охорони здоров'я Кіровоградської міської ради, зазначив Сергій Коваленко.
Також начальник управління поінформував присутніх про стан захисних споруд у Кіровограді. За його словами, у місті існує фонд спеціальних захисних споруд, який налічує 55 споруд, де можна розмістити близько 25 тисяч осіб. Враховуючи недостатню кількість сховищ, Сергій Коваленко запропонував використовувати для захисту громадян найпростіші укриття – це будівді господарського призначення (погреби, підвали, овочесховища) і рекомендував доручити головному управлінню житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради провести інвентаризацію наявних підвальних приміщень, які перебувають у комунальній власності міста, та привести їх у готовність до прийому людей. Ця інформація має бути зібрана до першого жовтня.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36552 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua