МЕНЮ


25 липень 2014 - 11:48

Кіровоград прощався з героями


Учора Кіровоград попрощався з військовими Збройних Сил України, які проходили службу у військовій частині спеціального призначення в місті Кіровограді – підполковником Коваленком, підполковником Майстерюком, старшим сержантом Алєксєєвим та солдатом Майсеєвим. Їхні життя героїчно обірвалися під час проведення антитерористичних операцій на сході нашої країни в Донецькій та Луганських областях.На Театральній площі, біля військової частини спеціального призначення зібралося більше тисячі людей. Дуже важко виразити словами той біль, який відчувають сьогодні кіровоградці, близькі люди загиблих Героїв, біль, який щемить у серці кожного небайдужого українця. Всі розуміють, що немає наразі справи важливішої, як захист нашої землі від ворога, захист незалежності і цілісності своєї держави.

А наші земляки - герої Алєксєєв Микола Васильович, Коваленко Юрій Вікторович, Майсеєв Станіслав Анатолійович, Майстерюк Роман Андрійович повністю присвятили себе службі у Збройних Силах України.

Коваленко Юрій Вікторович – підполковник, заступник командира загону спеціального призначення військової частини – польова пошта В 2336. Був прикладом для підлеглих, а в бою знаходився попереду всіх, бо відчував особисту відповідальність за кожного солдата. Мабуть, мужній характер кувався ще задовго до того, як він одягнув курсантську шинель. А у військовому інституті його було тільки відточено, як надійний багнет….Потім служба офіцером: командир взводу, командир групи, командир роти, заступник командира загону. Найбільша нагорода для офіцера – це визнання та подяка від своїх солдат, які там, на передовій сказали йому “дякую” за те, що в мирний час він вимагав від кожного з них, як на війні.

Майстерюк Роман Андрійович – підполковник, заступник командира загону спеціального призначення з виховної роботи 3 окремого полку спеціального призначення. В 2010 році звільнився в запас. При оголошенні мобілізації одним із перших прибув до військкомату з проханням поновити його на військовій службі, тому що ще після проходження строкової служби вирішив присвятити своє життя армії. Закінчив військове училище та Національну Академію оброни України. Проходив службу в різних гарнізонах нашої держави, тому і вирішив під час мобілізації, передавати свій досвід командиром роти розвідки військової частини – польова пошта 5509. Відрізнявся своєю чуйністю, був справжнім вихователем для солдат, офіцерів, прапорщиків та надійним другом.

Алєксєєв Микола Васильович – старший сержант, заступник командира розвідувальної групи спеціального призначення роти спеціального призначення загону спеціального призначення військової частини – польова пошта В 2336 запам’ятався всім великим бажанням жити. Він неодноразово захищав спортивну честь свого загону, своєї частини. Він відрізнявся вмінням згуртувати навколо себе людей і подарувати їм щось добре і неймовірно сильне….За плечима Миколи строкова служба, яка його загартувала та стала путівкою у війська спеціального призначення…Він пройшов важливі ланки становлення молодшого командира: курсант 50 окремого навчального загону, розвідник групи спеціального призначення, командир групи спеціального призначення, командир відділення групи спеціального призначення, заступник командира групи спеціального призначення.

Майсеєв Станіслав Анатолійович – солдат, розвідник-кулеметник групи спеціального призначення роти спеціального призначення загону спеціального призначення військової частини – польова пошта В 2336. Ще зі школи мріяв стати військовим. Тому, коли слід було зробити життєвий вибір, він без вагань обрав професію військового, ставши курсантом 50 окремого навчального загону. По закінченні навчання він став розвідником, а згодом і розвідником –кулеметником. За успіхи в бойовому навчанні неодноразово заохочувався старшими командирами та начальниками.

У жалобній церемонії взяли участь голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, заступник голови Кіровоградської ОДА Віта Атаманчук, секретар мііської ради Іван Марковський.

- Сьогодні дуже важко всій нашій країні, дуже важко нашому місту, - сказав у своєму прощальному слові Іван Марковський. – Ми проводжаємо в останній путь кращих з кращих. Поховаємо своїх героїв на Алеї Слави, а їхніми іменами назвемо вулиці і школи у рідному місті. Кожний кіровоградець, що віддав своє життя за Батьківщину буде нагороджений відзнакою міської ради та її виконавчого комітету “За заслуги” Батько загиблого, Віктор Олексійович Коваленко, щиро подякував кіровоградцям та таку велику підтримку: “Шануйте наших героїв».

Джерело Кіровоградська міська радаДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37584 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua