МЕНЮ


24 квiтень 2015 - 14:30

Кіровоград провів в останню путь героя АТО Руслана Слободянюка


18 квітня у Кіровограді попрощалися із героєм АТО – військовослужбовцем військової частини В0849 Русланом Слободянюком.

На Театральну площу обласного центру прийшли представники обласної та міської влади, бойові побратими воїна, колеги по роботі у мирний час, небайдужі мешканці міста. Руслан Слободянюк загинув смертю героя 12 квітня, на Великдень, у місті Волновасі Донецької області.

Чоловік народився 2 грудня 1979 року в Кіровограді. Закінчивши школу, Кіровоградське профтехучилище №8 та пройшовши військову строкову службу, Руслан працював на місцевих підприємствах. У лютому був призваний до лав Збройних сил України. Пройшов військову підготовку в учбовому центрі сухопутних військ ЗСУ "Десна". Загинув під час виконання бойового завдання – підірвався на розтяжці.

– Чистий, чесний, відкритий молодий чоловік, якому б жити й жити, – сказав про Руслана його військовий побратим Анатолій Соловей. – До армії він прийшов захищати Батьківщину. Мав гасло "Україна – єдина!" Він говорив, що хоче, аби Україна була вільною, єдиною і не жила під черевиком Путіна.

– На жаль, війна збирає свій врожай, і кращі залишають цей світ, відстоюючи незалежність Вітчизни, – сказав секретар міської ради Іван Марковський. – Сьогодні наше головне завдання, і влади і громади, – максимально допомогти родинам загиблих на Сході України.

Руслана Слободянюка поховали на алеї почесних військових поховань Рівненського кладовища у Кіровограді. 18 квітня в обласному центрі було оголошено Днем жалоби.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41774 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua