МЕНЮ


5 травень 2010 - 17:09

Кіровоград святкує День Європи!


15 травня з 12 до 15 години у Кіровограді на площі ім. С.М. Кірова зустрічайте фестиваль «Єврофест 2101», присвячений Дню Європи в Україні.

Голова представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра розповів, що «Ми відходимо від практики, коли святкування відбувалося в одному місті. Головна мета всього цього – привернути увагу до цих регіонів та до всіх викликів і можливостей, які існують там, а також до діяльності, яку проводить Євросоюз».
Посол ЄС наголосив, що подібні заходи допомагають знайти нові можливості для співпраці українських регіонів з європейськими структурами.

У межах святкування заплановано презентації європейських країн євроклубами шкіл міста, виступи представників національних меншин області, різноманітні майстер-класи. Також в освітніх закладах краю проведуть тематичні виставки: «Європейська інтеграція України: сьогодення і майбутнє»; обласні конкурси плакатів «Моя Європа»; фотографій «Зустрінь Європу у своєму місті»; есе на тему: «Моя Кіровоградщина на шляху до Європи». Програмою заходів передбачено створення у загальноосвітніх закладах області Центрів Європейської Інформації.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36318 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua