МЕНЮ


30 жовтень 2003 - 19:50

КІРОВОГРАД У ПОЛІ ЗОРУ "РЕГІОНІВ УКРАЇНИ"


Візит розпочався із зустрічі з представниками громадськості міста, що відбулася у міськвиконкомі. Гостей представила народний депутат від Кіровограда Анна Антоньєва.

— Метою нашого приїзду, — сказав Сергій Ларін, — є бажання розповісти виборцям про те, чим займається фракція "Регіони України". — Зокрема, ми створили Центр законодавчих ініціатив, котрий готує законопроект "Регіони України" — це одна із найчисельніших фракцій у складі більшості Верховної Ради. Вона нараховує 47 народних депутатів із 15 областей. — Наша фракція висунула на посаду прем'єр-міністра України Віктора Януковича.

Депутати висловили своє ставлення до податкової та пенсійної реформ, розповіли про проект Державного бюджету на 2004 рік, котрий минулого тижня прийнято у першому читанні. До речі, завдяки фракції Регіонів у проекті передбачено кошти — 19 мільйонів гривень — на вирішення проблем нашої області. Значна частина ресурсів запланована на реконструкцію насосної станції "Зони ІІ Б", розташованої на Новомиколаївці.

У свою чергу присутні на зустрічі мешканці міста, представники громадських організації поділилися з народними обранцями місцевими проблемами. Говорили про відсутність у місті води, тепла, ситуацію в міській раді. Про почуте і побачене в Кіровограді члени фракції доповідатимуть особисто прем'єр-міністру, найболючіші питання регіону розглядатимуться на засіданні фракції найближчого вівторка.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37148 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua