МЕНЮ


19 березень 2013 - 16:12

Кіровоград відкритий для економічного та культурного співробітництва


У п’ятницю в Кіровограді побували консул, заступник керівника Представництва Росспівробітництва в Україні Юрій Діденко, радник із взаємодії з громадськими організаціями та органами державної влади України та Автономної Республіки Крим Владислав Пилькевич та доктор історичних наук, професор Московського державного університету Оксана Захарова. Вони зустрілися з кіровоградським міським головою Олександром Саінсусом та секретарем міської ради Ігорем Волковим, оглянули архітектурні й історичні пам’ятки обласного центру, відвідали оновлений обласний музично-драматичний театр.

До Кіровограда Юрій Діденко, Владислав Пилькевич та Оксана Захарова приїхали, аби взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій 400-річчю династії Романових. Конференція була організована спільно департаментом освіти і науки, молоді та спорту ОДА, Генеральним консульством Російської Федерації в Одесі, Представництвом Росспівробітництва в Україні, КДПУ імені Винниченка та Руським центром естетичного виховання. У своїх виступах учасники конференції розкрили такі теми, як культура і наука, народні традиції та побут українців, демографічна ситуація у період ХVII-XIX років, працівники музейних закладів та бібліотек представили експонати, які передають дух тієї епохи, розповіли про видатні історичні постаті, котрі поєднують наші народи.
Про збереження історичної спадщини, співпрацю в галузях культури та освіти йшлося і на зустрічі з керівництвом міста, але вже в сучасному контексті. Зокрема, гості відзначили активність кіровоградських громадських організацій, зокрема Руського центру естетичного виховання, який очолює Віра Жижко, в участі у різноманітних заходах – фестивалях, виставках, що проводяться під егідою консульства. Олександр Саінсус запросив поважних гостей взяти участь наступного року у відзначенні 260-ї річниці від дня заснування Кіровограда. Також він підкреслив, що культурне співробітництво стане міцнішим, якщо буде підкріплене економічними взаємозв’язками, тим більше, що Кіровоград відкритий для інвестицій, тут ведеться активна робота для створення сприятливого інвестиційного клімату, є ряд проектів, які можна було б успішно реалізувати спільно з російською стороною. Гості подякували керівництву міста за теплий прийом, висловивши готовність до подальшої співпраці.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40492 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua