МЕНЮ


8 травень 2003 - 15:21

КІРОВОГРАД ВИЖИВАЄ НА "1/12". ЧИ ДОВГО ТРИВАТИМЕ ЕКСПЕРИМЕНТ?


Дев'ятнадцять депутатів, звісно, кворуму не склали, тому міському голові довелося, замість того, щоб провести чергове сесійне засідання, інформувати присутніх про стан фінансування галузей міського господарства, зокрема, ремонту доріг, впорядкування міста тощо.

Планується продовжити роботи по облаштуванню та відновленню автобусних зупинок у місті. Хоча саме встановлення нових зупинок було закладено у неприйнятому бюджеті, і поки він не має статусу основного фінансового документа міста, про ці роботи і говорити, на жаль, рано.

Але до 9 Травня — Дня Перемоги, планується закінчити асфальтування вулиць Карла Маркса, Московської, Короленка. Після свят наводитимуть лад на проспекті "Правди", поновлять шляхове покриття вулиці імені 50-річчя Жовтня та під аркою по вулиці Орджонікідзе.

— І хоча міський бюджет не затверджено, роботи по облаштуванню міста ми не припинятимемо, — наголосив мер і порекомендував усім відпо-відальним особам тісніше співпрацювати зі спонсорами.

Цікавились депутати, як будуть вітати ветеранів у День Перемоги, чи будуть виділені кошти для святкових заходів.

— Кошти на святкування у бюджеті закладено, але він не прийнятий, що значно ускладнює роботу, — відповів Микола Чигрін. — Тому ветеранів, щоб не порушувати закон, вітатимемо лише теплим словом, без матеріальної підтримки.

Кому ж вигідно, щоб у такий святковий день наші захисники поділилися на тих, кому пощастило жити на округах бізнесменів, і на тих, у кого депутат-бюджетник?

Депутат Віктор Ануфрієв зауважив, що в ході ремонтних дорожніх робіт не треба забувати про нанесення розмітки пішохідних переходів, особливо поблизу шкіл. Нещасний випадок, що стався з дитиною на Новомиколаївці, повинен мобілізувати наших шляховиків у цьому напрямку.

А депутат Вікторія Касьянова наголосила на тому, що час пливе, а проекти бюджетних документів не змінюються (чи змінюється?), бо вона має на руках уже два проекти.

— Так який прийматимемо? — запитала Вікторія Станіславівна.

На це запитання мер відповів, що за такий довгий термін протистояння і взяття в заручники міського бюджету можна було і їй особисто виробити третій проект, розглянути в комісіях і опрацювати його.

До речі, питання роботи депутатських комісій раз по раз стає темою розмови.

— Так є у нас комісія чи немає? — періодично запитували депутати

Нагадаємо, що Дніпропетровський суд відмінив ряд рішень другої сесії міської ради, у тому числі й те, яким визначено склад депутатських комісій.

Цікавило Вікторію Касьянову також, на яких підставах у бюджеті закладено кошти на придбання квартир черговикам?

— Планується придбати квартири для першочерговиків (ветеранів, чорнобильців і т.д.) за формулою "50х50", — пояснив міський голова. — Досвід уже є, і ми маємо використовувати хоч таку можливість для задоволення потреб наших пільговиків.

Також Вікторія Касьянова повідомила, що на її окрузі вже повним ходом іде передвиборча кампанія.

— З якого б це приводу? — дивувалась депутат.

Хоча привід цей досить відомий — сподівання, що Верховна Рада санкціонує в місті перевибори як голови, так і міської ради... І цього разу Вікторія Касьянова просто оприлюднила те, що давно вже має місце і на інших округах, але про що завбачливо мовчать.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3823 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua