МЕНЮ


28 сiчень 2015 - 12:06

Кіровоград з бюджетом


20 січня відбулась позачергова, 45-а, сесія міської ради, на якій було затверджено бюджет Кіровограда на 2015 рік.

Депутати фракції “Батьківщина” прийшли на засідання у білих футболках з написом “Свободу Надії Савченко!”, демонструючи таким чином свою підтримку українській льотчиці та народному депутату України, яка перебуває в полоні на території Російської Федерації.

Перед початком сесії до присутніх звернулася представниця мешканців гуртожитку по проспекту Університетському, 21 Світлана Бондаренко з проханням допомогти вирішити тривалий конфлікт із власником житлового будинку. За пропозицією секретаря міської ради Івана Марковського, буде створена відповідна комісія, до складу якої увійдуть і жителі гуртожитку. Комісія детально вивчить всі обставини справи і виробить свої рекомендації.

Депутати затвердили бюджет, визначили перелік місцевих податків і зборів, які будуть наповнювати міську скарбницю, – податки на майно, землю, нерухоме майно, транспорт, єдиний податок, збори на паркування та туристичний.

За інформацією начальника фінансового управління міської ради Любові Бочкової, доходи міського бюджету у 2015 році заплановані у розмірі 1 мільярда 42 мільйонів гривень, у тому числі – понад мільярд гривень загального фонду і 38,3 мільйона гривень – спеціального. Видатки міського бюджету складатимуть 1 мільярд 33 мільйони гривень. 308 мільйонів гривень буде спрямовано на освіту, 157 мільйонів – на медицину, 26 мільйонів – культуру, 6,3 мільйона – фізкультуру та спорт, 8,3 мільйона гривень бюджетних асигнувань заплановано на соціальний захист, 30,7 мільйона – на сферу житлово-комунального господарства, з них 25 мільйонів гривень підуть на благоустрій міста.

Також планується забезпечити молодших школярів безкоштовним харчуванням у загальноосвітніх навчальних закладах. На це планується витратити протягом року 2 мільйони 800 тисяч гривень.

Наступний етап бюджетного процесу відбудеться 27 січня. На цю дату призначена 46-а сесія Кіровоградської міської ради, на якій передбачається затвердження галузевих програм соціально-економічного розвитку Кіровограда на нанішній рік і ставок податків, які будуть зараховуватися до міського бюджету.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40605 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua