МЕНЮ


20 вересень 2013 - 16:23

Кіровоград заливало, але він “виплив”


Минулої суботи стихія перевірила на міцність комунальні служби міста – Кіровоград накрила сильна злива, за короткий час випала подвійна місячна норма опадів.

Через дощ в окремих мікрорайонах міста підтопило присадибні ділянки приватних житлових будинків та проїжджі частини доріг. У деяких місцях – наприклад на Ковалівці, біля обласної друкарні, на вулиці Жадова, можна було побачити, як машини буквально пливуть по дорозі, люди йшли по пояс у воді.

Як повідомив у понеділок на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівникакми виконавчих органів міської ради начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Коваленко, на ліквідацію наслідків негоди були оперативно підняті всі комунальні служби і підрозділи ДСНС.

Олександр Саінсус висловив подяку усім, хто брав участь у боротьбі зі стихією: спеціалістам ДСНС, КП “Універсал - 2005”, аварійно-диспетчерської служби, водоканалу, КРЕПів, КП “Міськсвітло”, керівникам управлінь капітального будівництва та з питань надзвичайних ситуацій й цивільного захисту населення.

Міський голова доручив також комунальним службам продовжити ліквідацію наслідків стихії. Особливу увагу комунальників Олександр Саінсус зосередив на розчищенні від сміття поверхні Інгулу, куди негода зігнала побутові відходи, викинуті мешканцями міста.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41288 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua