МЕНЮ


11 червень 2014 - 17:24

Кіровоград знову на бойовому завданні


— Нам вдалося досить швидко відновити технічну готовність, доукомплектувати і провести бойове злагодження виведених з тимчасово окупованого Криму ракетного катера «Прилуки», середнього десантного корабля «Кіровоград», навчальних катерів «Сміла» і «Нова Каховка», низки допоміжних і спеціальних суден, які сьогодні разом з бойовими одиницями Західної військово-морської бази та фрегатом «Гетьман Сагайдачний» виконують завдання з прикриття морських рубежів нашої держави, — зазначив контр-адмірал Андрій Тарасов.

Він також наголосив на тому, що суттєвим є внесок у зміцнення боєздатності флоту з боку морської авіації, літаки і вертольоти якої завдяки рішучим і грамотним діям командирів і начальників вдалося зберегти шляхом завчасної передислокації на один з аеродромів материкової частини України.

— Присутність національних ВМС у визначених районах Чорного моря сьогодні є практично постійною, кораблі відпрацьовують поставлені завдання поодинці та у складі груп, — заявив контр-адмірал Андрій Тарасов, — так само можу констатувати активну діяльність підрозділів військ берегової оборони, які після передислокації також пройшли «перезавантаження», провели бойове злагодження, і зараз виконують поставлені завдання в Одеській і Миколаївській областях, — додав тимчасово виконуючий обов’язки начальника штабу-першого заступника командувача ВМС ЗС України.

За його словами, інтенсивність діяльності флоту і надалі буде зростати, що сприятиме подальшому зміцненню обороноздатності нашої країни.
Міністерство оборони УкраїниДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37697 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua