МЕНЮ


4 травень 2015 - 18:54

Кіровоградця Андрія Тихого визнали диво-дитиною року


У товариство дивовижних дітей прийняли недавно 12-літнього кіровоградця Андрія Тихого.

Тепер він – в одній компанії з п’ятирічним хлопчиком, який прочитав півтисячі книжок, шестикласником, який регулярно бере участь у конференціях математиків-учених, восьмилітньою дівчинкою, яка врятувала від пожежі молодших брата й сестру і т.п.

Мова – про конкурс "Всеукраїнська премія "Диво-дитина", започаткований декілька років тому столичним ТОВ "Всеукраїнська премія "Диво-дитина" та народним артистом Віктором Шпортьком. Андрій Тихий став одним із його цьогорічних фіналістів, здобувши третє місце в номінації "Найспортивніша дитина".

Цей титул Андрій здобув завдяки успіхам у більярді. Займається цим спортом (під керівництвом тренера Олександра Сінякевича) він протягом чотирьох років. За цей час Андрій показав високий клас на багатьох змаганнях, в тому числі міжнародних. Так, торік він став чемпіоном України серед юніорів. Того ж року Тихий узяв "бронзу" на Чемпіонаті України серед дорослих, програвши у чверті фіналу чемпіонові світу. Андрій Тихий – перший українець, який у дванадцятирічному віці досяг такого результату. До речі, про це та про секрети своєї тренерської роботи Олександр Сінякевич недавно розповідав в інтерв’ю "Вечірній газеті" ("Олександр Сінякевич: У більярді думати треба!").
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36581 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua