МЕНЮ


30 березень 2012 - 12:28

Кіровоградка може стати Королевою України!


Телевізійний конкурс «Королева України», що транслюється на Першому національному телеканалі, це один із найвідоміших та найбільш престижних конкурсів держави.

Традиційно конкурс проходить у кілька етапів, тож його організатори на початку відібрали лише 370 учасниць серед тисяч бажаючих прийняти участь. Втім, вже після першого туру в конкурсі залишилось 75 претенденток, які готувалися до відбіркового етапу програми на Першому Національному каналі.

Кіровоградщину у конкурсі представляє вихованка імідж-центру «Ольга» – красуня і розумниця Маргарита Лещенко. Це вперше, за словами керівника центру «Ольга» Вікторії Вагжанової, кіровоградка отримала шанс вибороти звання «Королева України».

Маргарита вчиться у Київському національному університеті культури і мистецтв на факультеті телевізійної журналістики, а також на історичному факультеті в Університеті імені Шевченка. Дівчина цікавиться проблемами екології та допомагає притулкам для бездомних собак. Маргарита займається вокалом і акторською майстерністю, тож бере участь у конкурсі, щоб продемонструвати свої здібності і гідно презентувати Кіровоградщину.

Дівчина пройшла вже кілька етапів та потрапила до фіналу, який відбудеться 25-го квітня у залі Національної Опери. Тоді уся Україна спостерігатиме за яскравим шоу, а кращі дівчата виборюватимуть титул «Королеви України». Тож, давайте не тільки побажаємо юній красуні перемоги, але й проголосуємо за неї. Для цього треба надіслати смс із її порядковим номером «14» на номер: 3310 (вартість смс – 3 грн.). Кіровоградці, давайте згадаємо, як рік тому ми підтримували наших майдансерів, і проголосуємо за Маргариту! Нехай наше місто буде не лише Танцювальною столицею, але і Столицею краси!Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35375 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua