МЕНЮ


15 березень 2017 - 08:05
Кіровоградщина отримає держзамовлення від “оборонки”

Держконцерн “Укроборонпром” долучить до програми імпортозаміщення та виконання державного оборонного замовлення підприємства Кіровоградської області. Відповідний меморандум про співпрацю підписали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та заступник генерального директора концерну Володимир Коробов.
Меморандум передбачає залучення наукового потенціалу Кіровоградщини до виконання дослідних та конструкторських робіт за державним оборонним замовленням, опрацювання питань налагодження на підприємствах області випуску продукції військового, цивільного та подвійного призначення з метою імпортозаміщення.
Очільник області зазначив, що на Кіровоградщині є підприємства з висококваліфікованими фахівцями та технологіями, які здатні вирішувати питання імпортозаміщення продукції оборонного призначення. Серед таких Сергій Кузьменко назвав “Радій”, яке вже постачає комплектуючі до військової техніки.
– Це високотехнологічне підприємство, продукція якого використовується на ядерних об’єктах та об’єктах підвищеної небезпеки, – підкреслив очільник області. – Також у нас є олександрійські підприємства з багаторічним досвідом у виготовленні електронної продукції.
Як зазначив Володимир Коробов, підприємства Кіровоградщини роблять значний внесок у зміцнення обороноздатності України.
– Для оборонного концерну співпраця з підприємствами області означає вагомий внесок у підвищення обороноздатності українського війська. Важливу роль сьогодні відіграє імпортозаміщення – за останніх два роки вдалося замінити близько 3,5 тисячі вузлів та агрегатів на вітчизняній військовій техніці, – підкреслив Володимир Коробов.
За його словами, якщо у 2014 році 50 відсотків комплектуючих для українських бронемашин були російського виробництва, то у 2016 році їх повністю замінили вітчизняними, у тому числі виготовленими підприємствами Кіровоградської області. Вагомий внесок у розвиток сучасної української військової техніки зробило ПАТ “НВП «Радій», де виробляються важливі агрегати для вітчизняних бронемашин «Дозор», БТР-3 та БТР-4.
Посадовець повідомив, що співпрацю налагоджено не лише з «Радієм», а й з низкою підприємств області. Загалом, за словами Володимира Коробова, очікується що до кінця року на Кіровоградщині буде вироблено продукції військового призначення більш ніж на 30 млн. грн.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.55263 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua