МЕНЮ


21 квiтень 2017 - 07:04
Кіровоградщина – у трійці лідерів з набору на контрактну службу

Про це нещодавно повідомив на нараді в ОДА військовий комісар обласного військового комісаріату Ярослав Кучер.
Військовий комісар зазначив, що переведення Збройних сил на комплектування за контрактом є одним із найважливіших етапів їх розбудови та розвитку:
– Залучення до військової служби за контрактом кращих військовослужбовців – професіоналів, зокрема тих, які мають бойовий досвід, суттєво впливає на кількісні та якісні показники, дозволяє поліпшити укомплектованість Збройних сил, підвищити морально-психологічні та інші характеристики військовослужбовців, а також значно знизити соціальну напругу в суспільстві, пов’язану із системою комплектування за призовом.
Також Ярослав Кучер нагадав, що інтенсивний перехід Збройних сил України на комплектування за контрактом почався в 2016 році.
– Кіровоградська область увійшла до трійки кращих областей держави за показниками набору до українського війська за контрактом. Так, на контрактну службу було прийнято 2462 чоловіки (при плановому завданні у 2320 військовослужбовців), – зазначив військовий комісар. – У першому кварталі цього року на військову службу за контрактом прийнято 405 чоловік.
Стосовно військовослужбовців строкової віськової служби, то, як повідомив Ярослав Кучер, вони не залучаються до виконання бойових завдань в районі антитерористичної операції. Військовий комісар вказав на негативні чинники, що впливають на комплектування війська за призовом на строкову службу. Зокрема, спостерігається надзвичайно низький рівень загальноосвітньої підготовки призовників, незадовільний рівень матеріального забезпечення сімей, з яких вони походять. Також збільшується кількість призовників, у яких батьки та близькі родичі мають судимості, а також призовників, які перебувають під слідством за адміністративні чи кримінальні правопорушення.
Не надає оптимізму незадовільний стан здоров’я майбутніх воїнів. Лише 83 відсотки їх виявляються придатними до військової служби. При цьому 68 відсотків з тих, хто з’явився на призовні пункти, дано відстрочку за станом здоров’я, за сімейними обставинами, у зв’язку із навчанням або з інших причин.
– Незважаючи на ці та інші негативні чинники, у 2016 році план призову громадян до армії по Кіровоградській області (у 1340 чоловік) було виконано у повному обсязі, – зазначив військовий комісар.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.51212 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua