МЕНЮ


2 листопад 2012 - 17:29

Кіровоградські курсанти вчитимуться літати на сучасних літаках


Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету поповнилася першими двома тренувальними літаками, які у вівторок приземлилися в аеропорту “Кіровоград”.

Сучасну авіатехніку австрійського виробництва, яку для льотної академії було придбано за кошти державного бюджету, зустрічав голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін.

Льотна академія, яка на сьогодні є єдиним закладом у державі, що здійснює практичну підготовку пілотів, усього має отримати сім сучасних тренувальних літаків, що дозволить значно поліпшити навчально-тренувальну базу навчального закладу. На придбання нових тренажерів та літаків для льотної академії держава передбачила близько 30 млн. грн.

Сергій Ларін привітав курсантів та викладачів льотної академії з приємною подією та відзначив, що саме завдяки підтримці держави майбутні пілоти відтепер матимуть можливість навчатися на сучасній авіаційній техніці, що у подальшому дозволить їм керувати більш потужними сучасними лайнерами з аналогічним технічним оснащенням.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.57499 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua