МЕНЮ


21 серпень 2014 - 13:24

Кіровоградські ліберали ідуть на вибори з новим керівництвом


Головою Кіровоградської міської організації Ліберальної партії України став Олег Лунгул (у недалекому минулому – депутат міської ради, директор департаменту економіки й фінансів міської ради). Його на цей пост обрали делегати конференції міської організації ЛПУ, яка відбулася позавчора, 20 серпня.

На цій же конференції обрано заступника голови міськорганізації ЛПУ (ним став Сергій Заіка), членів її ради та ревізійної комісії, делегатів на конференцію обласної парторганізації, яка відбудеться 16 вересня.

Олег Лунгул, узявши слово після розгляду цих питань, подякував партійцям за довіру, нагадав про ідеологічні пріоритети ЛПУ та окреслив головні напрямки роботи Кіровоградської міської її організації в найближчий час. Зокрема, він наголосив, що для лібералів понад усе – людина (ця думка відображена і в офіційному гаслі ЛПУ) та її свобода. Розвиваючи тезу про людську свободу, Олег Лунгул сказав, що це – і свобода отримувати гідну зарплату (ЛПУ виступає за те, щоб мінімальний її розмір підняти із 7 до 25 гривень на годину), і свобода брати участь у місцевому самоврядуванні, і свобода не боятися за власне життя. Згадав новообраний голова міськорганізації ЛПУ й про деякі проблеми нашого обласного центру, які він спільно із партійцями хоче розв’язати. Зокрема, про те, що розвитку Кіровограда заважає теперішня система оподаткування, відповідно до якої розташовані на його території супермаркети, підрозділи торговельних мереж, майже всі податки платять в бюджети інших міст, де зареєстровано головні контори цих мереж.

Як стало зрозуміло зі сказаного Олегом Лунгулом далі, поліпшити життя в Кіровограді він хоче у відомий спосіб – через прихід до влади. І він націлив делегатів конференції на участь у найближчих виборах усіх рівнів, в тому числі – у змаганнях за мандати депутатів Кіровоградської міської ради та міського голови. А голова обласної організації ЛПУ Геннадій Монарьов, який виступив далі, повідомив, що боротьба за пост міського голови – це завдання номер один для кіровоградських лібералів. Про персоналії ймовірних кандидатів на цій конференції не йшлося.

Слід зазначити, що Ліберальна партія України свого часу була вагомою політичною силою як в Україні, так і в нашій області. Зокрема, що стосується Кіровоградщини та Кіровограда, обласна та міська організації ЛПУ утворилися 1995 року, згодом партія мала свої фракції в місцевих радах. Та з часом позиції лібералів ослабли як на всеукраїнському, так і на місцевих рівнях. Після того, як у червні цього року ЛПУ очолив Михайло Опанащенко, народний депутат України, в політикумі заговорили про відродження колишнього її високого авторитету.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37787 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua