МЕНЮ


26 вересень 2012 - 09:59

Податкова міліція викрила діяльність «конвертаційного» центру, через який було «відмито» близько 40 млн. грн.


Кіровоградські податкові міліціонери викрили діяльність «конвертаційного» центру, через рахунки якого було «відмито» близько 40 млн. грн. До його складу входило 4 підприємства з ознаками фіктивності, підконтрольних організатору. Діяли конвертатори на території трьох областей України. Протягом 2011-2012 рр. через рахунки підприємств, які входили до складу центру, пройшло близько 40 млн. грн.

Як з’ясувалось під час слідства, організатори «конвертаційного» центру незаконно переводили безготівкові грошові кошти реально діючих суб’єктів господарювання в готівку. Також вони надавали послуги з мінімізації податкових зобов’язань тим же підприємствам шляхом продажу пакету первинних документів на нібито реалізацію товарно-матеріальних цінностей, виконання робіт, послуг, яких насправді не було. Отриманий прибуток організатори використовували на власні потреби.

В результаті проведення санкціонованих судом обшуків було вилучено печатки, штампи, фінансово-бухгалтерські та реєстраційні документи, чекові книжки, системні блоки, ноутбуки, телефони та навіть мисливську рушницю без дозвільних документів. На даний час проводяться відтворення обставин подій з номінальними директорами фіктивних суб’єктів господарської діяльності, вивчення документів та речей, вилучених у ході проведення обшуків та виїмок. Слідство триває.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36396 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua