МЕНЮ


17 листопад 2014 - 14:35

Кіровоградські правоохоронці вирушили на Схід


Цими вихідними черговий зведений загін, у складі якого понад півсотні працівників міліції області, відправився нести службу у зоні проведення АТО.

Серед добровольців, що виявили бажання вирушити на Схід країни, – працівники спеціальної роти судової міліції «Грифон», управління громадської безпеки УМВС, а також патрульної служби, штабних підрозділів та ізоляторів тимчасового тримання з міських і районних відділів міліції.

Командир зведеного загону підполковник міліції Микола Стріленко провів з бійцями відповідний інструктаж.

Виконуючий обов’язки заступника начальника УМВС в області підполковник міліції Володимир Канчура звернувся до правоохоронців з настановами щодо несення служби.

– Упевнений, що кожен з вас усвідомлює ступінь відповідальності, пов’язаної з поставленими завданнями. Головне – з честю їх виконати і повернутися додому живими та неушкодженими, – зазначив Володимир Андрійович.

Підтримати міліціонерів перед виїздом у службове відрядження прийшли їх рідні і друзі. Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Кіровоградській області.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37899 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua