МЕНЮ


29 серпень 2014 - 19:07

Кіровоградські школи на "шестиденку" не переходять


Про це повідомила днями на прес-конференції начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко.

Хоча, за її словами, Міносвіти дійсно пропонує запровадити в загальноосвітніх школах такий графік навчання. Та міськуправління освіти утримається від цього – хоча б тому, що проти виступлять батьки дітей. До того ж, за спостереженнями Лариси Костенко, навчання по суботах – неефективне в сенсі засвоєння дітьми матеріалу.

Та деякі зміни в шкільних розпорядках цього року порівняно з попереднім все ж можливі. Зокрема, можливе випередження навчального плану шляхом введення на початку осені додаткових уроків – по одному щодня. Це дасть школам можливість відпустити учнів на канікули, коли в тому виникне нагальна потреба – ударять сильні морози чи буде запроваджено карантин.

До нового навчального року кіровоградські школи повністю готові, запевнила Лариса Костенко. Цього року вони приймуть 2520 першокласників. Це більше, ніж торік, сказала посадовець.

Ще одна характерна риса цьогорічного 1 вересня – те, що в цього дня в школах буде проведено уроки мужності, на яких ітиметься про героїзм учасників АТО.

Також посадовець повідомила, що в Кіровограді повністю збережено мережу позашкільних закладів. Тобто діти зможуть відвідувати і цього року улюблені гуртки і секції.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38859 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua