МЕНЮ


14 вересень 2011 - 12:52

Кіровоградська міська рада надала дозвіл на об'єднання водоканалу та водоводу


Сьогодні на своєму сесійному засіданні депутати Кіровоградської міської ради ухвалили рішення про припинення юридичної особи комунального підприємства "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство Кіровоградської міської ради" в результаті реорганізації. За це рішення проголосували 49 депутатів. Таким чином, вони надали дозвіл на те, аби водоканал ввійшов до складу обласного водопостачального підприємства, що планується створити на базі чотирьох міських водоканалів - кіровоградського, знамянського, олександрійського, світловодського - та водоводу "Дніпро-Кіровоград".

Як пояснив на засіданні т.в.о. заступника міського голови Микола Вещєв, об'єднання водоканалів та водоводу для Кіровограда вигідно і з економічної точки зору, і з точки зору якості надання послуг. По-перше, за його словами, обєднання дозволить відійти від подвійного оподаткування, списати величезні борги водоканалу перед водоводом "Дніпро-Кіровоград" (на сьогодні вони становлять 22 мільйони гривень), залучити кошти з державного бюджету як субвенцію на покриття різниці в тарифах для обласного підприємства. Головне, за попередніми розрахунками, якщо обєднання не відбудеться, уже незабаром тариф на воду має підвищитися до восьми гривень за кубометр. Після ж обєднання у тарифі вже не буде такої складової, як покупна вода, завдяки чому його вдасться якщо не зменшити, то принаймні залишити на сьогоднішньому рівні.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37628 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua