МЕНЮ


4 червень 2004 - 13:05

КІРОВОГРАДСЬКА ОДА: СТРАТЕГІЯ СПІВРОБІТНИЦТВА


Основним предметом зустрічі була стурбованість представників обласної і районної влади подальшою долею єдиного підприємства-роботодавця селища Завалля, де мешкають близько 5,5 тисячі жителів. Спільно з інвесторами було обговорено основні варіанти і напрямки роботи із забезпечення діяльності комбінату та збереження існуючих робочих місць. Серед них — створення нового спільного підприємства, використання скельних пород родовища для виробництва щебеню, високоякісної цегли тощо.

Як пояснив Віталій Місютинський, проблема графітового комбінату у Заваллі зумовлена кон'юнктурою ринку, неконкурентоспроможністю місцевого родовища графіту внаслідок високої собівартості порівняно з імпортованою сировиною. Але це не виключає можливості його розробки у майбутньому із залученням інвестицій та застосуванням високих технологій.

Виконавчий директор "ATF Group holding" (Росія) поінформував керівництво облдержадміністрації щодо структури й обсягів діяльності багатогалузевого холдингу, висловив зацікавленість компанії участю у довгострокових інвестиційних проектах району, розуміння моральної відповідальності і соціальних зобов'язань, пов'язаних з ними.

Коментуючи результати зустрічі, Василь Компанієць сказав, що сторони досягли принципового порозуміння щодо стратегії співробітництва та дійшли домовленості щодо доопрацювання і подальшого підписання протоколу про наміри з чітким визначенням обов'язків сторін.

— Я думаю, перед нами стоїть спільне завдання, виконання якого сприятиме розв'язанню економічних і соціальних проблем регіону. Є спільне розуміння проблем території і підприємства, і ми готові зробити все залежне від влади для їх вирішення, — констатував він.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37693 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua