МЕНЮ


30 червень 2010 - 09:14

Правоохоронці могли би бути активнішими


Відкритий лист


Доводжу до Вашого відома, що останнім часом вкрай незадовільно організована робота в місті Кіровограді по виконанню ст.156, ст.159, ст.160-2, ст.164-10, ст.163-7, ст.175-1, ст.176, ст.177-2, ст.178, ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Виконання даних статей відноситься до компетенції правоохоронних органів. Спроби достукатися і домогтися виконання даних статей тривалий час не дають результатів.

Зокрема, не виконується ст.164-10 КУпАП. Вкрай незадовільно проводиться робота по ліквідації незаконних пунктів прийому металобрухту, яких на сьогоднішній день нараховується вже 67 та 14 ліцензійних пунктів, половина з яких має юридичну адресу поза межами міста і в результаті цього з їх діяльністю міський бюджет не поповнюється. Постійно розкрадаються кладовища, дроти з ліфтів, огорожі з навчальних закладів, історичні пам’ятки, особливо кришки люків інженерних мереж та решітки зливової каналізації.

У зв’язку з такою ситуацією можна сказати, що правоохоронні органи лобіюють інтереси метало приймальних пунктів і не роблять жодних спроб для захисту майна територіальної громади.

В зв’язку з виходом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами» ( від 21.01.2010 р. № 1825- VI), який набрав чинності 17.02.2010р. також і ст.152 КУпАП, у відповідності з якими дані повноваження складати адміністративні протоколи також належать працівникам правоохоронних органів.

Більше, ніж за чотири місяці по даній статті співробітниками правоохоронних органів не складено жодного адмінпротоколу для розгляду адмінкомісій при виконавчих комітетах Кіровської, Ленінської районних у м.Кіровограді та Кіровоградської міської рад.
Робота по виконанню ст.156 КУпАП організована вкрай незадовільно на території міста приватними підприємцями, які займаються торгівельною діяльністю, проводять торгівлю алкогольними напоями та тютюну дітям, які не досягли 18-річного віку.

Не виконується ст.160, ст.162-2 КУпАП. Місто Кіровоград перетворене на великий ринок незаконної торгівлі з рук в невстановлених місцях, при цьому правоохоронні органи, податкова служба, управління ветеринарної медицини та міліція тривалий час не реагують на це беззаконня.

Не виконується ст.163-7. Як один з прикладів, торгові павільйони ППФ «Інгуша» розкидані по всьому місту та області, мають вкрай незадовільний санітарно-технічний стан та естетичний вигляд і працюють не маючи відповідних дозволів, завдяки чому до місцевого та обласного бюджетів не надходять кошти від діяльності даної фірми.

Протягом останніх трьох років під керівництвом заступника облдержадміністрації Демченка В.М. були спроби вирішити дане питання. Неодноразово проводились наради за участю силових органів та керівництва міської ради – першого заступника міського голови Табалова С.М., начальника спецінспекції Іванова В.А., директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Цукатова М.М., заступника директора департаменту містобудування та архітектури Литвина Г.М., начальника управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Максименка С.П., заступника директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Калинчука В.Г., начальника відділу захисту прав споживачів Шерстньової А.С., але вони позитивного результату так і не принесли.

В цьому році спецінспекція виконувала завдання згідно з дорученням міського голови – демонтувала 2 торгівельні павільйони і вивезла на штрафмайданчик.

По виконанню ст.175-1 правоохоронними органами робота не проводиться. Відповідь – одна, що у них багато інших важливіших завдань. Згідно з Законом України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення (від 22.09.2005 р. №2899-VI), рішенням Кіровоградської міської ради від 26.05.2009 р. №1999 «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення в місті Кіровограді» та розпорядженням міського голови від 11.05.2009 р. №50 «Про проведення щоденної роботи стосовно куріння у заборонених місцях та підтримання належного санітарного стану міста» співробітниками Ленінського та Кіровського райвідділів міліції, повинні приймати участь у спільній роботі з працівниками спеціалізованої інспекції з 8.00 до 16.00 год. щоденно (крім вихідних та святкових днів) відпрацьовувати питання стосовно шкідливого впливу вживання тютюнових виробів у невизначених для цього місцях.

В 2009 році запалу у правоохоронних органів вистачило на 2 місяці і від них надійшла відповідь, що в правоохоронних органи достатньо інших турбот.

Вкрай незадовільно організована робота по виконанню ст.172-2 – це реалізація незаконних фальсифікованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Згідно доручення міського голови в напрямку незаконного продажу самогонних горілчаних виробів спеціалізованою інспекцією проведено велику роботу стосовно ліквідації точок продажу самогонних горілчаних та тютюнових виробів поблизу навчальних закладів міста.

За участі ЗМІ в минулому році тричі та в цьому році вже двічі проводилась акція по виливанню самогону.

Правоохоронні органи в даному напрямку не працюють, тому що від цієї торгівлі вони, напевно, отримують прибуток.

Звертаюся до правоохоронних органів організувати у відповідності до чинного законодавства патрульно-постову службу і забезпечити безпечність мешканців міста Кіровограда у вечірні години та нічний час та зберігання майна територіальної громади, зокрема виконання Закону «Про металобрухт» та ст.164-10 КУпАП. Побачити патрульно-постову службу навіть в центральній частині - рідкість, в інших частинах міста – немає взагалі.

Територіальна громада населення міста вкрай незадоволена по виконанню ст.178 КУпАП. Це розпиття спиртних напоїв і поява у нетверезому стані в громадських місцях. Реакції збоку правоохоронних органів та патрульно-постової служби в даному напрямку не спостерігається.

Цілодобово кіровоградці можуть спостерігати брудних обпльованих в нетверезому стані громадян, які валяються на території міста. Реакції збоку правоохоронних органів не можливо дочекатися.

Вважаю, що останнім часом робота правоохоронних органів по виконанню вищезазначених статей організована вкрай незадовільно, що впливає на благоустрій міста і викликає невдоволення територіальної громади.

Вважаю, що останнім часом ті виступи з екранів телевізорів, радіо та газет про великі досягнення правоохоронних органів щодо наведення порядку, які ми, кіровоградці, чуємо щодня викликають у мешканців непорозуміння по відношенню до дійсної ситуації в місті.

Звертаюся до Вас, до всіх силових структур, зробити все, щоб вищезазначені статі КУпАП виконувалися на території міста Кіровограда на користь територіальної громади.

З повагою начальник спеціалізованої інспекції В.Іванов"Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42098 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua