МЕНЮ


5 травень 2010 - 12:01

Кіровоградська ТЕЦ відзначила своє 80-річчя


- Міська влада правильно вчинила, повернувши ТЕЦ у власність територіальної громади, - зазначив, звертаючись до присутніх, кіровоградський міський голова Володимир Пузаков. - Адже завдяки цьому місто тепер убезпечене від примх недбайливих орендарів, а колектив ТЕЦ – від багатомісячних невиплат заробітної плати. Тепер ваше підприємство працює стабільно, безперебійно забезпечує кіровоградців електроенергією і теплом, а ви вчасно отримуєте зароблене. На мою думку, таким же шляхом повернення у власність територіальної громади мають піти й інші орендовані комунальні підприємства Кіровограда. І хочу вас запевнити, що, допоки я міський голова, так і буде. Бо спільна власність жителів обласного центру має працювати на всіх кіровоградців, а не на окремих людей, охочих збагатитися на громадському майні…

Володимир Пузаков вручив групі працівників ТЕЦ почесні грамоти й грамоти Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету, а підприємству – телевізор новітньої моделі.
Під час урочистостей присутнім було продемонстровано документальний фильм про історію й сьогодення ТЕЦ. Із вітальнім словом до членів колективу звернувся його керівник Ростислав Клоков, який подякував їм за нелегку щоденну працю і за те, що вистояли в сладні для ТЕЦ часи, зазначивши, що нині працівники підприємства, відчуваючи постійну турботу про них влади, із надією та впевненістю дивляться у завтрашній день.

До керівника теплоелектроцентралі зі словами поздоровлень приєдналися начальник обласного управління житлово-комунального господарства Віктор Андреєв та заступник голови облради Яків Бондар, після чого вручили групі працівників ТЕЦ відзнаки Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, облдержадміністрації й облради.

Ювілярів привітали також керівники ДП «Кіровоградтепло» та КП «Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство» Андрій Карауш і Валентина Єременко, а також заступник начальника департаменту житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради Валерій Челядінов, директор КП «Теплоенергетик» В’ячеслав Карауш. На сцену піднялися ветерани підприємства, які віддали йому чимало років свого трудового життя, найкращі нинішні працівники теплоелектроцентралі. За свою сумлінну працю вони отримали грамоти підприємства та грошові винагороди. Завершилися урочистості з нагоди вісімдесятиріччя відокремленого підрозділу «Теплоелектроцентраль» КП «Теплоенергетик» концертом творчих колективів і солістів обласної філармонії.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43876 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua