МЕНЮ


7 червень 2002 - 07:38

КІРОВОГРАДСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ У ПОВНОМУ СКЛАДІ... І БЕЗЛІЧ ПРЕТЕНЗІЙ ДО ЖУРНАЛІСТСЬКОГО КОРПУСУ


На сесії було прийнято рішення про фінансування виборів міського голови. Виконавчий комітет міської ради частково вишукав кошти (65 тисяч 803 гривні) та виніс на сесію міської ради питання по коригуванню бюджету. Як і передбачалося, ці коригування не торкнулись ні соціальної, ні комунальної, ні інших бюджетних сфер.

Але знову рішення новообраної міської ради виявляються під сумнівом. Депутат, член Демократичної партії України Анатолій Лось подав скаргу до суду про неправомірні дії і рішення Кіровоградської міської ради. Суд призупинив дію рішень сесії, що і спонукало депутата Олександра Трав'янка - члена групи "Кіровоград - за Єдину Україну!" - подати скаргу на рішення Олександрійського місцевого суду до Апеляційного суду Кіровоградської області.

Додала пристрастей заява новообраного голови територіальної (міської) виборчої комісії Олега Бердникова до правоохоронних органів про погрози фізичної розправи, які нібито надходили на його адресу.

Щодо всіх звернень, які були оприлюднені на сесії, депутати навіть прийняли окреме рішення про їх обов'язкову публікацію на сторінках "Вечірньої газети". При цьому звучали настільки категоричні зауваження, що могло скластись враження, ніби "ВГ" зовсім ігнорує діяльність депутатського корпусу. Претензії ж до телекомпанії "ТТV" та обласної телерадіокомпанії вилились навіть в окремий пункт порядку денного третього засідання другої сесії міської ради про допущене засобами масової інформації приниження честі і гідності депутатів міської ради нового скликання. Словом, якось не склалось у депутатів із журналістами...

Думається, що тільки з приходом міського голови все стане на свої місця: і журналісти будуть "об'єктивними", і депутати повернуться безпосередньо до проблем на своїх округах, а не ламатимуть списи в політичному двобої.

Погодившись із протестом прокурора на розпорядження секретаря міської ради Анатолія Гуменного від 17 квітня ц.р. "Про скликання 28-ї сесії міської ради 23-го скликання" та прийняті нею рішення, депутати переглянули частину рішень, які тоді приймались у терміновому порядку, іншу частину залишили до наступного засідання.

Також депутати дообрали ще одного члена територіальної (міської) виборчої комісії.

Оксана ВерстюкДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39034 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua