МЕНЮ


17 червень 2011 - 11:30

Кіровоградський юридичний інститут розформують?


Питання оптимізації мережі відомчої освіти, зазначається на сайті, обговорювалося під час сьогоднішньої наради за участю першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Попкова. Також до роботи долучилися ректори та начальники вищих навчальних закладів системи МВС.

Як зазначив Сергій Попков, у МВС України опрацьовано шляхи покращення якості підготовки кадрів та формування багатофункціональної, гнучкої і менш витратної системи професійної освіти різних рівнів.

На сьогодні освітню діяльність в органах внутрішніх справ здійснюють 12 вищих навчальних закладів, а саме Національна академія, п'ять університетів та шість інститутів, які мають статус відокремлених підрозділів Дніпропетровського, Луганського, Львівського, Одеського державних та Харківського національного університетів внутрішніх справ. Крім цього, при ГУ-УМВС працює 13 училищ професійної підготовки працівників міліції, два з яких готують персонал для Державної служби охорони, та 16 навчальних центрів.

Наразі в рамках оптимізації системи освіти, яка проводиться в країні, буде скорочено і навчальні заклади, які готуватимуть фахівців для органів внутрішніх справ. Втім, на кадровому забезпеченні системи МВС це не повинно позначитися.

На сьогодні розроблено проекти установчих документів щодо розформування чотирьох міліцейських вишів - Запорізького, Кіровоградського, Кримського і Херсонського юридичних інститутів. Однак тим, хто наразі тут навчається, турбуватися не варто - всі курсанти цих вузів продовжать навчання та здобудуть фах для роботи в системі органів внутрішніх справ.

Водночас навчально-матеріальну базу деяких ліквідованих вишів запропоновано використати для створення навчального закладу соціального спрямування, куди, в першу чергу, будуть направлятись юнаки, які потребують певної соціальної підтримки. Це діти працівників міліції, які загинули чи отримали інвалідність у зв'язку з виконанням службових обов'язків, діти з малозабезпечених чи багатодітних міліцейських сімей, діти-сироти.

Зокрема, на нараді акцентувалося на важливості зміни в деяких підрозділах пропорцій між середнім і молодшим начальницьким складом в сторону ваги останнього. Тож планується на базі одного з ліквідованих вишів створити Міжрегіональне училище професійної підготовки для майбутніх міліціонерів.

Також зазначалося, що після відповідного моніторингу якості навчання в решті вищих навчальних закладів МВС та реальної потреби системи у фахівцях певного рівня будуть внесені пропозиції щодо подальшої оптимізації освітньої діяльності.
МВС УкраїниДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36808 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua