МЕНЮ


7 березень 2003 - 11:42

КІРОВОГРАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ: ЕКЗАМЕН НА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. 32-а ШКОЛА


32-а ШКОЛА

Директор школи, депутат міської ради Лариса Мажарова, була категорична й емоційна у своєму виступі:

— Дочекаєтесь, що стіни школи згорнуться, як картковий будиночок, і тоді говорити про аварійність будівлі буде запізно.

Депутати "підтримали" свого колегу, виділивши лише 250 тисяч гривень (це при потребі у сумі 750 тисяч гривень — на першочергові роботи, а загальний обсяг витрат вимірюється одним мільйоном 800 тисяч гривень), перетягнувши їх, як ковдру, з ... іншого, дуже потрібного місту об'єкта — будівництва хірургічного корпусу міської лікарні швидкої медичної допомоги.

Проблема рятування шкільної будівлі полягає ще й у тому, аварійність школи поки що не визнана. Статус аварійного дає можливість фінансувати об'єкт з обласного та Державного бюджету, бо своїми коштами такий ремонт місту не здолати.>

Тож ті крихти — 250 тисяч гривень — аж ніяк не врятують ситуацію.

Та й прикро, що, вирішуючи одну проблему за рахунок іншої, депутати так і не довели справу до кінця.

І це при тому, що на добудову нової котельні та хірургічного корпусу лікарні швидкої медичної допомоги один мільйон 300 тисяч гривень дає держава, і якби хоч трохи додав міський бюджет, то вже в нинішньому році можна було б ввести в дію палатний корпус.

Не хочеться думати, що на рішення більшості вплинуло те, що головний лікар цієї установи Микола Ткач — у минулому довірена особа нинішнього міського голови, а трудовий колектив саме цієї лікарні не так давно прийняв відкрите звернення до депутатів фракції "Трудова Україна".Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39698 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua