МЕНЮ


6 вересень 2013 - 16:26

70 кіровоградських підприємств готуються до участі у виставці “Агроекспо-2013”


У зв’язку із проведенням у Кіровограді всеукраїнської виставки “Агро-Експо-2013" заступник міського голови Ігор Василенко провів засідання робочої групи з організації цього масштабного заходу, який триватиме з третього по п’яте жовтня.

Метою виставки, зазначив Ігор Василенко, стане демонстрація максимально можливої номенклатури техніки і продукції для агропромислового комплексу України. Окрім того, будуть представлені зразки дорожньої та будівельної техніки, вона випробовуватиметься у польових умовах.

Якщо виставка пройде успішно, то вони в Кіровограді проводитимуться щороку, а це забезпечить потужний поштовх розвитку економіки регіону, залучення інвестицій.

На 36 тисячах квадратних метрів виставкових площ (вулиця Мурманська, 8) буде представлена продукція виробників сільгосптехніки – від автомобілів, навантажувачів, збирального устаткування, обладнання для тваринницьких комплексів, використання ІТ-технологій у агропромисловому комплексі, добрив та засобів захисту рослин до насіння та іншого посадкового матеріалу.

Для участі у виставці вже подали заявки 70 кіровоградських підприємства малого та середнього бізнесу. Відвідати захід може кожен бажаючий.

З метою профорієнтації старшокласників будуть також організовані екскурсії, а для змістовного дозвілля – концертну програму, учасниками якої стануть як професійні, так і аматорські творчі колективи Кіровограда та районів області. Також в рамках “АгроЕкспо” пройдуть ярмарки, на яких виробники Кіровоградщини зможуть реалізувати населенню свою продукцію.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36117 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua