МЕНЮ


29 серпень 2012 - 12:49

Кіровоградського підприємця безпідставно перевіряли податківці


Працівники прокуратури, за зверненням приватного підприємця, провели перевірку діяльності Знам’янської об’єднаної державної податкової інспекції. За її результатами встановлено порушення чинного законодавства з боку даного контролюючого органу. Зокрема, за відсутності будь-яких законних підстав, службовими особами податкової інспекції проведено кілька перевірок згаданого суб’єкта господарювання.

Знам’янським міжрайонним прокурором внесено подання начальнику Знам’янської ОДПІ з вимогою притягти до відповідальності винних службових осіб. Наразі подання перебуває на розгляді.

Принагідно додамо, що органи прокуратури Кіровоградщини продовжують цілеспрямовану роботу по виключенню випадків незаконного втручання контролюючих органів та органів влади у діяльність підприємств, установ та організацій, інших господарюючих суб’єктів. У зв’язку з цим нагадаємо про функціонування в прокуратурі області телефону «гарячої лінії» 27 63 10. Зателефонувати на даний номер і надалі може кожен, хто потерпає від незаконних дій контролерів.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39688 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua