МЕНЮ


27 жовтень 2018 - 10:46

«Кіровоградтепло», можливо, повернуть у комунальну власність


Якісна підготовка до опалювального сезону – нині в пріоритеті для міської влади Кропивницького.
Погода дозволяє вкотре перевірити мережі та отримати номінації на постачання газу для теплогенеруючих підприємств міста.
На апаратній нараді у понеділок міський голова Андрій Райкович доручив керівникам підприємств – постачальників тепла починати розігрів котлів у котельнях та бути готовими до пуску теплоносія, адже опалювальний сезон розпочнеться, коли середньодобова температура повітря упродовж трьох днів буде не вищою за 8 градусів за Цельсієм.
– Але є серйозні застереження з отриманням номінації для ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», – відзначив очільник міста. – Мій заступник Олександр Мосін повернувся із Києва, де вів непрості перемовини в Міністерстві регіональної політики та НАК «Нафтогаз України». Формула стосунків з територіями у них залишається незмінною. Тому ми активізуємо процес підготовки розриву угоди про оренду з ДП «Кіровоградтепло». Якщо воно не отримає номінацій, не матиме гарантій на безперебійне отримання блакитного палива, ми винесемо на сесію це питання. Але я ще раз звертаю серйозну увагу тепловиків на готовність мереж. Пуск тепла необхідно здійснити технічно грамотно. І відповідальним за це будуть особисто керівники теплогенеруючих підприємств. Тиск у мережі має підвищуватися плавно, щоб уникнути гідроударів, поривів і, відповідно, розриття свіжовкладеного асфальту, як це було на вулиці Чорновола.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.23263 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua