МЕНЮ


25 сiчень 2006 - 12:31

Є КАНДИДАТИ ВІД „ПАРТІЇ РЕГІОНІВ”


Ще до затвердження списків і винесення їх на обговорення учасників конференції, Партією регіонів було проведено акцію «Сформуй свій список». Завдяки цій акції серед кіровоградців (а взяли у ній участь більше п’яти тисяч чоловік, заповнивши анкету) люди повідомили, кого вони хочуть бачити своїм депутатом. За підсумками акції, найбільшу кількість голосів на свою підтримку отримали нині діючі депутати міськради Юрій Шаров, Віктор Кухаренко і Вадим Волканов, а також голова Ленінської районної у місті Кіровограді ради Валерій Манухін.

За підсумками конференції, виборчі списки Партії регіонів по Кіровограду виглядають таким чином: до першої п’ятірки кандидатів у депутати міськради потрапили Сергій Неділько — проректор ДЛАУ, Юрій Шаров — генеральний директор корпорації «Інкопмарк», Лариса Андреєва — головний лікар 1-ї міської лікарні, Григорій Дрог — начальник територіального управління Кіровоградської судової адміністрації, Віктор Кухаренко — заступник Кіровоградського міського голови. По Кіровській районній раді список очолює Віктор Луценко — нинішній голова Кіровської районної ради, далі йдуть Микола Єсін — викладач будівельного технікуму, Лариса Онул — директор ТОВ «Будекспорт», Андрій Яровий — комерційний директор ЗАТ «Кіровоградська міжобласна спеціальна науково-реставраційна проектно-виробнича майстерня», а також його заступник Олександр Гаврусенко. Кандидатами у депутати Ленінської райради стали – її нинішній голова Валерій Манухін, Валерій Заботкін — директор КОФ ОДО «МСК”, приватний підприємець Анатолій Малеєв, заступник директора ТОВ НПФ «Світоч” Олег Жебелєв, головний лікар стоматологічної поліклініки №2 Володимир Яровий.

Перед присутніми виступив міський голова Кіровограда, член Партії регіонів Микола Чигрін, який відзначив, що протягом останніх двох з половиною років міськрада і її виконавчий комітет працювали злагоджено, але було б зроблено ще більше, якби минулого року місцевому самоврядуванню Кіровограда не заважало керівництво області: «У 2005 році нас дома шантажувати, поливали мене і моїх колег брудом, намагалися заблокувати роботу міськради. Проте у нас все ж є багато досягнень. Завдяки зусиллям міської влади вдалося забезпечити цілодобово 95% міста водою. Практично повністю було газифіковано будинки, у яких проживають інваліди і ветерани війни, поступово зникає транспортна проблема, на міських маршрутах запрацював зручніший для пасажироперевезень транспорт. У бюджеті міста на 2006 рік передбачено кошти на ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ. Крім цього, було виділено кошти на ремонт покрівель житлових будинків, капітальний ремонт доріг, у тому числі і на околицях міста, на закупівлю сучасного медичного обладнання для першої міської лікарні, пологового будинку №2, на модернізацію водоканалу. Ми збільшили обсяги виробництва на 11,8 відсотка, хоча спочатку було лише на 0,2 відсотка. Було виконано практично всі соціальні програми». Микола Станіславович також повідомив, що підписав звернення на ім’я Генерального прокурора стосовно незаконних дій ОДА і облради, які фактично позбавили місто дотацій.

Учасники конференції також обрали делегатів від Кіровоградської міської організації Партії регіонів на обласну конференцію, яка має затвердити списки кандидатів у депутати обласної ради.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39751 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua