МЕНЮ


28 вересень 2018 - 10:31

Капітальні ремонти доріг не можна затягувати


На апаратній нараді Андрій Райкович наголосив на необхідності пришвидшити капітальний ремонт доріг у Кропивницькому.
Очільник міста зазначив, що необхідно скласти графік завершального етапу робіт у вересні – листопаді й контролювати його виконання
– Шляхопровід у провулку Об’їзному й проїзд під залізницею на вулиці Ельворті – це два проекти, що мають надзвичайну вагу для міста. Застерігаю, що від початку і до завершення робіт там буде жорсткий контроль, а будівельні штаби звітуватимуть щотижня, – сказав міський голова. – До речі, вулиця Пермська рік як відремонтована, чому там досі немає розмітки?
Дивує й обурює міського голову й призупинення капітального ремонту дорожнього покриття на вулиці Короленка. Він також звернув увагу на те, що фінансування на це надходить регулярно і в повному обсязі, тому асфальтування необхідно терміново поновити.
– Бордюрні камені не встановлені, заїзні “кишені” для громадського транспорту не облаштовані, про газонну частину я взагалі мовчу, – наголосив Андрій Райкович. – Вулиця Короленка – на моєму особистому контролі, спуску нікому не дам.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36423 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua