МЕНЮ


18 серпень 2018 - 19:33

Капітальний ремонт на вулиці Короленка


На вулиці Короленка в Кропивницькому триває капітальний ремонт її дорожнього покриття. Минулого вівторка, 14 серпня, дорожники розпочали класти там вирівнювальний шар асфальтової суміші.
Якість виконання робіт перевірив начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко.
– На об’єкті працює сучасний асфальтоукладач, за ним одразу йдуть два котки, – зазначив посадовець. – Після того, як вкладуть цей шар асфальту, візьмуться за основний. А жорсткий контроль за якістю асфальтування ми здійснюватимемо щоденно.
Як неодноразово зазначав міський голова Кропивницького Андрій Райкович, вулиця Короленка – це надзвичайно важлива для мiста транспортна магiстраль. Її комплексний капiтальний ремонт значно поліпшить i транспортне сполучення, i якість пасажирських перевезень, i загальний благоустрiй територiї.
Вiдповiдно до проекту передбачено капiтальне вiдновлення дорожнього покриття на вулицi Короленка вiд кiльця бiля аеропорту до вулицi Холодноярської iз замiною бордюрного каменю й облаштуванням тротуарiв та газонiв.
– На проведення капітального ремонту з мiського бюджету буде використано близько 35 мiльйонiв гривень, тому контроль за виконанням робiт має бути системним, на всiх етапах, з перевiркою якостi матерiалiв, які використовують при асфальтуваннi, – наголосив на одній з нарад Андрiй Райкович. – Крiм того, всi комунальнi пiдприємства, чиї мережi проходять пiд дорогою, повиннi провести належну ревiзiю систем: де потрiбно – замiнити, залишити резервнi труби, бо пiсля ремонту нiхто вже не дозволить розривати нове покриття.
Наш кор.18 серпень 2018 - 20:12
Аналітик (вст)

Цікаво, коли відремонтують один з головних мостів міста для пішоходів, як міст по вул. Кропивницького через р.Інгул, де вже пішохідна його частина обвалюється в річку. Та ще і не зайти на нього взагалі, бо коли навіть вже і самі дорожні служби порушуючи закон, створюють дорожньо-небезпечну ситуацію, де вже систематично нахабно своїми вантажівками з написами «дорожня служба» та «чергова» на відстої перекривають прямо на тротуарі вхід на міст для пішоходів через р. Інгул по вул. Кропивницького, що не пішки пройти, ні тим більш, з дитячою коляскою, через що люди повинні обходити ті КАМаЗи та ЗиЛи по проїжджій частині, де летять автівки на мосту. Мастильна пляма від тих вантажівок там вже весь асфальт наскрізь проїла, а бордюр знесли зовсім. Вже навіть там і будку свою притулили до шиномонтажу, який теж розлігся поперек всього тротуару, що не протиснутися поміж автівок на тротуарі. Одного разу там навіть каток стояв. А патрульна поліція цього неподобства з порушень правил дорожнього руху, ніби і не бачить. І це – в центральній частині міста, та ще і по вулиці Кропивницього з його однойменною назвою. Там взагалі вже і сам міст почав обвалюватися в річку на пішохідній його частині, та ще і опора рекламного бігборду теж вхід перекрила, а вантажівки взагалі його закривають, особливо, надвечір, коли не видно, як їх і обійти. Якщо у мерії немає іншого місця для відстою вантажівок її дорожніх служб, ніж перед мостом на тротуарі, то хай ставлять їх на площі біля свого міськвиконкому. Там створювати дорожньо-небезпечну ситуацію для містян ті вантажівки вже не будуть. Навіть був про ці неподобства вже і репортаж:
https://projektor.com.ua/policy/public/v-kropyvnytskomu-liudy-zmusheni-khodyty-po-proizhdzhi j-chastyni/
Та тільки вони плювали на всіх нас, всім громадянам нахабно в обличчя, бо знову, як тупо ставили, так і стоять там ті вантажівки прямо на тротуарі, перекриваючи всім вихід на міст через Інгул по вул.. Кропивницький. Почергово, в різні дні, на відстої надвечір там змінюють один одного КаМАЗ (ВА 22 18 ВА) з написом «дорожня служба», ЗиЛ (ВА 53 67 ВЕ), КаМАЗ (ВЕ 38 46 ВЕ) з написом «чергова», та ще і з діжкою. Виникає питання – якого міста та «служба», і яких «доріг», якщо так нахабно самі порушують дорожню безпеку.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34996 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua