МЕНЮ


19 червень 2012 - 18:23

Картку на заощадження слід активізувати протягом трьох діб!


За словами Віктора Томашина, актуалізація вкладників, а також виплата компенсаційних коштів триває в плановому режимі, співробітники справляються із своїми обов’язками, оперативно вирішують усі питання: протягом години – двох, максимум – доби. Юрій Кабов поінформував, що сьогодні на рахунки філії надійшло близько 24 мільйонів гривень на виплату вкладів, а також 486 тисячі гривень – для сплати спадкоємцям вкладників, які померли у 2005 – 2011 роках і не отримали компенсацію втрат від знецінення грошових заощаджень протягом 2005 – 2009 років, а також померлих у 2012 році. До установ Ощадбанку вже надійшло більше 31 тисячі платіжних карток, на які нараховуються компенсаційні виплати. Юрій Володимирович наголосив, що філія Ощадбанку усіляким чином сприяє в отриманні компенсаційних виплат, і більшість громадян старшого покоління із розумінням сприймають національні картки. Проте громадяни повинні знати, що протягом трьох днів мають обов’язково актуалізувати саму картку, здійснивши з нею будь-яку операцію: чи то переглянувши нарахування коштів, чи знявши з неї або частину коштів, або всю тисячу гривень. Інакше через три дні картка буде заблокована, і тоді доведеться знову звертатись до банку, щоб її розблокувати. Картка також автоматично блокується, якщо вкладник протягом трьох днів не отримає її в банку і не актуалізує. Тож, якщо вкладнику було призначено певний час і день відвідання відділення банку, краще не баритись, а вчасно завітати до фінансової установи. Колишні вкладники не повинні відмовлятись від отримання картки, бо на наступний рік знову доведеться проходити всю процедуру від актуалізації даних до отримання платіжної національної картки.

Сьогодні у відділеннях Ощадбанку триває активний процес актуалізації мешканців Кіровоградщини від 69 років і молодших. Аналітики банку розрахували: динаміка цього процесу така, що до початку жовтня в області повинні актуалізуватись всі категорії громадян, які мають право на отримання компенсаційних виплат вкладникам Ощадбанку СРСР.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35416 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua