МЕНЮ


28 березень 2018 - 20:28

Каталог посуду Мажура: нова пропозиція на українському ринку


каталог посудуРинок посудних виробів в Україні дуже багатий. У магазинах міст Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Ужгород, Івано-Франківськ та й інших населених пунктів України є безліч пропозицій, величезний асортимент продукції порадує кожного. А що вже говорити про Інтернет. Його простори безмежні. Посуд виробництва Китаю, Німеччини, Італії, Польщі та інших країн. А ось, якщо Ви поставите ціль купити посуд українського виробництва, то список пропозицій істотно звузиться. Особливо, якщо Ви шукаєте незвичайну високоякісну продукцію. Але ситуація змінилася з появою торгової марки Mazhura. Вперше на посудний ринок вийшов вітчизняний виробник, каталог посуду якого підкорить будь-якого покупця своїм асортиментом.

Мажура - висококласна якість вітчизняних товарів

Якщо Ви ще не знайомі з брендом, то варто знати, що не вся продукція виробляється в Україні. Численні вироби виготовляються також на заводах в Італії та Ірані, країнах, які вже багато десятиліть вважаються лідерами в посудній сфері. На фабриках встановлено інноваційне обладнання, виробничий процес постійно вдосконалюється. На кожному виробничому рівні вироби проходять ретельну перевірку та контроль на відповідність виставленим нормам. А норми ці дуже високі. Таким чином, в Україні поставляються тільки відібрані і перевірені екземпляри. У штаті компанії працюють професійні дизайнери, які постійно створюють нові моделі. Якщо Вам знадобиться український продукт, каталог посуду порадує Вас різноманітністю.

Каталог посуду Мажура: основні напрямки виробника

Творці бренду вирішили зайняти особливу нішу в світі посуду. І це дозволило сконцентрувати увагу на виробництві певних товарів, довівши їх якість до ідеалу. Каталог посуду - це прилади для сервіровки столів, а також оформлення кенді барів, подачі і зберігання солодощів.

Окрему категорію займають скляні вази. Їх в каталозі дуже багато. Різний стиль, дизайн, об’єм. Ви обов'язково зможете підібрати підходящу модель.

Каталог цін на посуду Мажура

При всіх своїх якісних показниках, виділяється продукція Mazhura і своєю ціною. У широкому ціновому діапазоні вдасться підібрати варіант, відповідний виділеному бюджету. Зробити правильний вибір допоможуть і відгуки клієнтів. Якщо ж Ви вирішите замовити товари оптом, то вартість буде ще привабливішою. Нашими клієнтами є власники ресторанів і кафе, роздрібних магазинів з усієї України.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37119 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua