МЕНЮ


10 серпень 2018 - 10:43

Катальпи рятуватимуть


На площі Героїв Майдана в Кропивницькому під час негоди – сильної зливи і штормового вітру – постраждав один з її символів: багаторічна катальпа розкололася навпіл. Оскільки катальпи є прикрасою і невід’ємною частиною центральної площі міста, міський голова Андрій Райкович доручив спеціалістам обстежити постраждале дерево й запропонувати ідеї, як можна зберегти катальпу.
Оглянути жертву стихії і спланувати подальші дії, які б допомогли врятувати дерево, на місце пригоди прийшли секретар міської ради Андрій Табалов та заступник міського голови Олександр Мосін.
– Щоб дерево не загинуло, треба для його гілок облаштувати дерев’яні опори, – запропонував Андрій Табалов. – Їх можна зробити для всіх катальп на площі, бо вони вже старі, їхні гілки дуже розрослися і стали задовгими та заважкими. Також звертаюсь до кропивничан із проханням берегти зелені насадження, оскільки вони не тільки дають можливість нам дихати чистим повітрям, а і є природною окрасою нашого міста. Часто ми чуємо про кричущі випадки, коли дерева підпалюють та ламають навіть у центральній частині Кропивницького. Міська влада зацікавлена в тому, щоб в обласному центрі росло якнайбільше дерев, тому всіляко сприяє збільшенню кількості зелених насаджень.
Андрій Табалов наголосив на тому, що відтепер він особисто опікуватиметься катальпами.
За словами керівника КП «Благоустрій» Віктора Луценка, після обстеження дерев на центральній площі фахівці виявили в них порожнини. Ці місця заповнять спеціальним розчином, що допоможе стримати процес їх внутрішньої руйнації. А місце, де постраждала катальпа була розчахнута під час негоди, оброблять садовим варом.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39451 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua