МЕНЮ


19 квiтень 2018 - 14:28

Кавоварка Saeco та їх ремонт


Кавоварки компанії Saeco - це розумна і добротна техніка, здатна при дотриманні елементарних правил експлуатації забезпечити надійне функціонування апарату тривалий час. Користуватися нею зручно і дуже просто. Однак кавоварки являють собою складний агрегат з безліччю комплектуючих, які не дивлячись на свою високу якість рано чи пізно виходять з ладу в силу експлуатаційного зносу або неправильної експлуатації. Всі механізми вимагають тонкої настройки, так як кожна деталь і прокладка впливає на якість кави приготованою кавоваркою Saeco. Якщо ви зіткнулися з поломкою кавоварки Saeco і хочете, щоб після ремонту вона працювала як нова, не змінюючи смакові показники кави, то слід звернутися в майстерню в якій працюють професіонали з багатим досвідом які мають в своєму розпорядженні професійне ремонтне обладнання та оригінальні запчастини. У звичайній майстерні по ремонту малої побутової техніки допоможуть усунути конкретну несправність, замінять деталь або прокладку, але займатися налаштуванням кавомашини, а тим більше конфігурувати окремі вузли не стануть. І не тому, що вони погані майстри, а тому, що просто не знають тонкощів процесу кавоваріння. Крім того, як правило, звичайні майстерні ремонтують кавомашини довше, ніж сервіс, який має багатий досвід роботи з даним різновидом техніки.

У кавоварках Saeco можуть вийти з ладу такі деталі:
• Бойлер.
• Гідросистема.
• Заварний механізм.
• Контейнер збору відпрацьованої кави.
• Капучинатор.

Сервісний центр «Контакт» здійснює простий і складний ремонт Saeco. Майстри сервісного центру точно знають специфіку обслуговування і тонкощі ремонту кавоварок від цього бренду, тому здатні виправити будь-яку поломку і повернути машину до ладу навіть у, здавалося б, безнадійній ситуації.

Наша майстерня добре відома у Львові. У нас завжди в наявності запчастини та витратні матеріали для кавоварок Saeco. Тісні контакти з виробниками устаткування і запчастин дають нам можливість замовляти інші оригінальні запчастини в короткі терміни. Завдяки багатому досвіду роботи з даним різновидом техніки ми можемо швидко виявити поломку і усунути її, так як стикалися вже з усіма можливими несправностями. Ремонтні роботи здійснюються за допомогою професійного ремонтного обладнання від закордонних виробників.

При виникненні підозри на несправність кавомашини Ви можете зателефонувати нам, і наші майстри зможуть дати раду і проконсультувати Вас відносно того, чи необхідно здавати прилад на діагностику. Звертаючись до професіоналів, Ви економите час, кошти і натомість отримуєте справну техніку, гарантію на всі види робіт і смачну ароматну каву.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37353 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua