МЕНЮ


19 серпень 2011 - 10:34

Каже, ніколи не їздив на мотоциклі


В обставинах зіткнення мотоцикла "Ямаха" і легковика ВАЗ-2108, яке сталося 24 травня 2009 на вулиці Мурманській у Кіровограді і внаслідок якого загинув пасажир мотоцикла, недавно спробував розібратися Кіровський райсуд.

Згідно з матеріалами справи, в тому ДТП винен мотоцикліст – "перевищив допустиму для населеного пункту швидкість, не вибрав безпечної дистанції, не впорався з керуванням ..."

Підсудний з цим категорично не погодився і пояснив, що він ... ніколи не їздив на мотоциклі.

Як не дивно, суд не виявив у матеріалах справи жодного доказу того, що саме цей хлопець 24 травня 2009 перебував за кермом тієї "Ямахи". А мотоцикл виявився незареєстрованим у державтоінспекції (очевидно, ввезений у нашу країну контрабандою).

Дійшовши висновку, що в справі немає об’єктивних даних вважати підсудного особою, яка керувала мотоциклом, райсуд постановив провести додаткове досудове розслідування.

З цим рішенням не погодилися мати загиблого і прокуратура й оскаржили його в апеляційному суді. Зокрема, мати вказувала в апеляції, що суд необгрунтовано не долучив до матеріалів справи компакт-диск з фото, на яких теперішнього підсудного видно як учасника зборів байкерів, що відбулися напередодні трагедії.

Апеляційний суд вирішив, що районний відправив справу на додаткове розслідування з надуманих причин, і зобов’язав його провести ці слухання заново.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37714 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua