МЕНЮ


25 лютий 2011 - 09:59

Каже, побив охоронець ринку


Якщо вірити скаржниці, все було так. 24 липня 2009 року опівдні вона намагалася зайти в адміністративне приміщення Колгоспного ринку, щоб перевірити у касі, чи "пройшов" внесений нею платіж, але її зупинив охоронець, котрому було дуже цікаво, куди вона йде. Виникла словесна перепалка, яка закінчилася тим, що охоронець схопив відвідувачку за руки, відірвав від підлоги і двічі ударив потилицею об стіну. "Того ж дня я звернулася в міліцію, де мені дали направлення у бюро судово-медичних експертиз, – розповідала суду скаржниця. – Там визначили завдані мені тілесні ушкодження як легкі. А в обласній лікарні у мене виявили ще й струс головного мозку. Амбулаторне лікування тривало до 15 серпня, після чого мені порадили поправити здоров’я у неврологічному санаторії. Виконуючи ці рекомендації, я з 18 по 23 серпня 2009 року перебувала у бальнеологічній лікувальниці "Арабатська стрілка".

Підсудний не визнав себе винним і ось що пояснив. Так, 24 липня 2009 року він дійсно не пропустив цю жінку до каси (бо саме була обідня перерва), але й пальцем її не зачепив, хоч та голосно лаялася.

"Швидше за все, то син її відлупцював, – поділилася із судом своїми припущеннями одна зі свідків. – А словесний конфлікт з охоронцем вона намагається використати для того, щоб стягнути з нього п’ятдесят тисяч гривень". Ця ж жінка охарактеризувала скаржницю як конфліктну та жадібну людину. А підсудного – як врівноваженого чоловіка, який і мухи не скривдить.

Цікаві свідчення дав директор туристичної фірми, котра, якщо вірити скаржниці, відправляла її на берег Азовського моря. Він повідомив, що бланк путівки з реквізитами його фірми, наданий цією жінкою судові, – папірець, який нічого не важить без договору. "А договору ми з нею не оформляли", – сказав директор турфірми.

Утім, знайшлися й люди, які спершу категорично стверджували, що бачили, як такий-то охоронець вчинив насилля над такою-то жінкою. Та при допиті у суді з’ясувалося, що вони не були очевидцями того конфлікту.

Виявив суд суперечності й у показаннях самої скаржниці. Дійшовши висновку, що вина ринкового охоронця не доведена, суд виправдав його.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37034 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua