МЕНЮ


19 листопад 2013 - 15:56

Керівник Кіровоградського міського відділу міліції каже, що кількість тяжких злочинів зменшується


На початку зустрічі т.в.о. начальника Кіровоградського МВ УМВС в області підполковник міліції Володимир Куценко ознайомив жителів обласного центру зі станом оперативної обстановки у місті, зокрема розповів про розкриття найбільш резонансних злочинів. Володимир Володимирович наголосив на тому, що з початку року працівниками правоохоронних органів вжито низку заходів по боротьбі зі злочинністю та забезпеченню правопорядку.

Очільник кіровоградської міліції зазначив, що за звітний період поточного року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про 12 443 кримінальні правопорушення. Завдяки вжитим заходам зменшилася кількість зареєстрованих зґвалтувань, пограбувань, посилилася протидія нелегальному обігу вогнепальної зброї та наркотиків. Спостерігається зниження загальної кількості вчинення тяжких злочинів.

З початку року зареєстровано 7 вбивств та 23 тяжкі тілесні ушкодження, які розкрито. Досить позитивною є динаміка по встановленню осіб, які скоїли розбійні напади та пограбування. В поточному році згідно статистичних даних було зареєстровано 13 розбоїв – 11 розкрито та 146 пограбувань – 67 розкрито.

Володимир Куценко акцентував увагу на тому, що ефективність розкриття злочинів проти особи насамперед залежить від своєчасного звернення громадян до правоохоронних органів.

Керівник міськвідділу окремо зупинився на результатах роботи по розкриттю шахрайств та крадіжок особистого майна громадян. На основі аналізу здійснюються заходи, щодо поліпшення роботи в даному напрямку.

Не зважаючи на неодноразові звернення до жителів міста про шахрайські дії, все ж, і надалі знаходяться люди, які попадають у тенета шахраїв.

«Якщо Вам телефонують незнайомці і вимагають великі суми грошей за звільнення рідних та близьких, необхідно відразу ж звертатися до міліції, а не відшукувати гроші на «порятунок рідних», - відмітив Володимир Куценко.

У ході зустрічі, т.в.о. начальника сектору дільничних інспекторів міліції Кіровоградського МВ УМВС в області Олександром Березовським, було внесено пропозиції щодо збільшення кількості опорних пунктів в обласному центрі, з метою якісного прийому громадян та оперативного реагування на правопорушення. Зокрема, варто більше уваги приділяти профілактичній роботі з особами, що знаходяться під адміністративним наглядом та схильних до насильства у сім’ї, які скоюють 30 відсотків від усіх злочинів.

Мешканці міста під час зустрічі мали змогу звернутися до працівників міліції зі своїми проблемами, а начальник міської міліції в свою чергу пообіцяв ретельно проаналізувати кожну ситуацію, кожен випадок й допомогти людям.

По закінченню робочої зустрічі учасниками було обговорено заходи, спрямовані на поліпшення стану протидії злочинності в умовах дії чинного кримінального процесуального законодавства. Дільничні інспектори міліції роздали присутнім свої візитні картки, в яких вказані контактні номери телефонів дільничних, територія обслуговування, а також дні та часи прийому громадян. Надана інформація дає можливість працівнику міліції в максимально короткий час ефективно та швидко відреагувати на повідомлення від громадян.

Спеціаліст по зв’язкам з громадськістю
Кіровоградського МВ УМВС в області
Олена БолоканДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44118 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua