МЕНЮ


28 грудень 2012 - 14:28

Київське "срібло" кіровоградських енергетиків


У першій грі кіровоградські енергетики змагались з киянами. Їхня команда була сформована на базі професійного спортивного клубу "Сокіл", тож жодних ілюзій щодо недостатньої майстерності команди-суперника у кіровоградців не було. Вирішальним у цій зустрічі став морально-вольовий настрій та взаєморозуміння на ігровому майданчику в команді "Кіровоградобленерго", що у підсумку відобразилось на рахунку – 2:0 на користь енергетиків. Хоча перша гра й видалась однією з найважчих для кіровоградських волейболістів за весь турнір, яскрава перемога над професіоналами принесла незабутні емоції.

Наступну гру турніру кіровоградські енергетики провели зі своїми колегами з "Харківобленерго". І знову 2:0 на користь команди з Кіровограда.

Третя гра наших волейболістів відбулася з командою із міста Стрия (Львівська область), вона складалась з викладачів та студентів тамтешнього вишу. Кіровоградці не залишили жодного шансу своїм супротивникам і перемогли з рахунком за партіями 2:0.

Зайнявши перше місце у своїй підгрупі, команда ПАТ "Кіровоградобленерго" гарантувала собі місце у фіналі змагань, де на неї вже чекали луганські волейболісти. Оскільки більшість гравців команди-суперниці мали великий досвід виступів у професійних волейбольних лігах як в України, так і за її межами, перед нашими спортсменами стояло надважке завдання перемогти у фіналі. Зустріч за перше місце пройшла у запеклій й безкомпромісній боротьбі, проте енергетикам не вистачило досвіду, а в деяких випадках – і везіння. Тож підсумковий рахунок за партіями 2:0 було зафіксовано на користь луганчан, які й очолили турнірну таблицю. "Срібло" вибороли кіровоградці, "бронзу" – збірна Одеської області.

Команда ПАТ "Кіровоградобленерго" щиро вдячна за підтримку керівництву та профспілковому комітету товариства.

Сергій НІЧИШИНДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36551 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua